Як зателефонувати оператору Водафон (МТС Україна)

Іноді обійтися без допомоги консультантів неможливо, тому абонентам варто записати або запам’ятати номер оператора Водафон. Він дуже простий, тому ніяких складнощів з його використанням не виникне. Деякі труднощі можливі лише у тих, хто не хоче чекати черги і планує зв’язатися зі співробітниками підтримки без очікувань. Для них передбачений окремий платний номер. Крім того, клієнтам сторонніх мобільних компаній України доведеться також користуватися іншими контактами.

Контакт-центри Vodafone по Україні

Колл-центр, за запевненнями самого оператора – одна з найбільших структур компанії. Роботу з клієнтами ведуть більше тисячі консультантів. При цьому основні підрозділи контактного центру в 2022 році розташовані у Львові та Дніпрі. Але, з огляду на те, що допомога  абонентам, які потребують підтримки, надається віддалено, місце розташування центральних офісів вирішального значення не має, важлива компетентність співробітників і час обслуговування кожного, хто зателефонував.

як зв'язатися з оператором Водафон

Як зателефонувати оператору Водафон з мобільного

Щоб безкоштовно зателефонувати оператору Водафон і зв’язатися зі співробітниками call-центру, потрібно зробити кілька простих дій:

  1. набрати короткий номер 111;
  2. здійснити дзвінок;
  3. прослухати повідомлення робота;
  4. натиснути 0, щоб зв’язатися з людиною або скористатися рекомендаціями системи і спробувати знайти потрібну інформацію без спілкування з оператором.

Альтернативний варіант: зателефонувати на 111 – вибрати пункт 5 (операції з SIM-картою) – прослухати до кінця та натиснути 0 (нуль) для зв’язку з живим консультантом – натиснути 1 для вибору безкоштовної лінії або 2 для платної.

Важливо підкреслити, що при натисканні 0, абоненту повідомлять, що йому доведеться почекати, поки хтось з консультантів звільниться і зможе відповісти на дзвінок.

З номера іншого оператора

Щоб зв’язатися зі співробітниками контактного центру з телефонів сторонніх стільникових компаній або по міській лінії, потрібно використовувати комбінацію 0 800 400 111. При цьому важливо підкреслити, що:

  • дзвінки з мобільних телефонів платні і тарифікуються згідно з умовами встановленого на сім-карту тарифу;
  • виклики по міській лінії безкоштовні і не призводять до додаткових витрат.

Порядок отримання допомоги залишиться незмінним. Щоб отримати можливість задати питання, тому, хто дзвонить, доведеться прослухати голосове меню і вибрати відповідний розділ із запропонованих йому варіантів.

як зателефонувати оператору Водафон в роумінгу

Платна лінія з оператором Водафон (10 гривень)

Щоб не чекати в черзі і зв’язатися з консультантом безпосередньо, в обхід інших абонентів, можна скористатися платною лінією. Для цього варто зателефонувати за спеціальним номером 555 і дочекатися відповіді. Раніше вартість розмови становила 50 копійок за хвилину, а зараз послуга має фіксовану оплату і не залежить від тривалості розмови.

Також іноді робот самостійно пропонує користувачам зв’язатися зі співробітниками call-центру. При цьому вартість подібної розмови складе 10 гривень.

Ще одним способом прискорити отримання відповіді стане написання звернення в онлайн-чат на сайті компанії. Але скористатися подібною послугою можуть не всі клієнти.

Для контрактних абонентів

Зателефонувати оператору Водафон (або MTS ) клієнтам з тарифом на контракті виявиться не складніше, ніж іншим абонентам. Їм пропонується скористатися тими ж способами, що описані вище.

Відмінностей в обслуговуванні між різними категоріями або містами проживання (допомога доступна як жителям Києва, так і клієнтам з інших міст країни) користувачів не передбачено, тому бажаючі можуть додзвонитися до оператора за номером 111.

Для корпоративних клієнтів і бізнесу

Компанія Vodafone подбала про підтримку корпоративних клієнтів і наданні консультаційної допомоги абонентам малого і середнього бізнесу. Таким клієнтам не доведеться чекати чергу або користуватися платною чергою, консультанти завжди готові надати допомогу в телефонному режимі за першим дзвінком:

Малий і
середній
бізнес
Корпоративні
клієнти
Для нових
підключень:
0 800 400 007Підтримка 24/7:
050 462 0004
Обслуговування:
0 800 400 001

Як подзвонити оператору Водафон в роумінгу (за кордоном)

Щоб зв’язатися з консультантами в роумінгу, рекомендується набрати спеціальний номер оператора МТС Україна для допомоги людям, що телефонують в call-центр з-за кордону . Потрібна комбінація виглядає наступним чином: +38 050 040 0111. Дзвінок безкоштовний. Всі абоненти що знаходяться за кордоном, можуть вільно отримати консультації з питань зв’язку, якості послуг інтернету, технічних і фінансових моментів.