Як відновити сімку Водафон (МТС Україна)

Відновити сім-карту Водафон нескладно, головне, знати, куди звертатися і бути готовим витратити трохи грошей. Крім того, абоненту необхідно буде довести співробітникам телефонної компанії, що несправна або втрачена сімка належала йому. Для цього буде потрібно повідомити працівникам контактного центру або салонів зв’язку інформацію, яку міг знати тільки справжній власник картки. Подібний підхід необхідний, щоб уникнути потрапляння чужих конфіденційних даних і фінансів в сторонні руки.

Причини блокування сім-карт оператора Vodafone

відновити сім-карту Водафон

Існує безліч причин, що заважають абонентам користуватися сім-картами:

  • поломка картки (іноді до несправності призводить навіть невелика подряпина);
  • втрата сімки;
  • блокування оператором.

Зазвичай до блокування призводять 2 різні ситуації:

  • відсутність на рахунку грошей і негативний баланс;
  • кілька неправильно введених поспіль PUK-код.

Крім того, іноді до блокування призводить використання клієнтом послуг. У подібному випадку повернути можливість користуватися зв’язком нескладно. Досить розблокувати онлайн через особистий кабінет або за допомогою дзвінка оператору.

Як відновити сім-карту МТС Україна після довготривалого невикористання

Якщо картка стала недоступною після тривалого невикористання, відновити сім-карту МТС Україна вже не вийде. У подібних ситуаціях найбільш імовірною причиною відключення стане той факт, що оператор назавжди заблокував карту і передав номер іншій людині. Тобто, повернути втрачені дані вже не вийде, незалежно від бажання користувача. І звернення до офісу телефонної компанії з вимогою повернути контакти і загублені дані не допоможуть. Навіть подача письмової заяви і візит в салон зв’язку з паспортом не допоможе впоратися з неприємністю.

відновити сімку Водафон

Детальна інформація про те: Як відновити номер телефону Vodafone в Україні. І що для цього знадобиться.

Що потрібно для розблокування

Процес розблокування змінюється, в залежності від причин того, що сталося. Якщо складнощі виникли через негативний баланс, необхідно поповнити рахунок. В інших випадках потрібно:

  1. придбати спеціальний пакет відновлення;
  2. зателефонувати на сервісний номер 222 (або 0 800 400 222 – безкоштовно зі всіх мереж в Україні);
  3. відповісти на запитання оператора для ідентифікації ;
  4. почекати, поки сім-карта буде відновлена ​​і готова до використання.

Важливо підкреслити, що описана процедура призначена для людей з передоплатними тарифами. Користувачам з постоплатною системою розрахунків додатково буде потрібно відвідати офіс.

Як відновити сімку Водафон через інтернет

Відновлення сім-карти через інтернет оператором Vodafone Україна не передбачено. Не вийде замовити в онлайн режимі і дублікат картки, якщо попередня була загублена. Але теоретично можна спробувати зв’язатися зі співробітниками контактного центру через сайт. Вони підкажуть, як слід вчинити, щоб впоратися з наявними неприємностями.

Скільки коштує послуга відновлення

Вартість відновлення сім-карти МТС Україна (Водафон) становить 25 гривень, які доведеться витратити на покупку додаткового пакету. Інших витрат не виникне. На відновленій сімці виявиться колишній номер, тариф і залишок коштів, що були на картці, контакти, які були на картці раніше, зникнуть.

У випадках, коли карта виявилася несправною протягом 30 діб після покупки, її можна поміняти безкоштовно, самостійно звернувшись до найближчого салону зв’язку. Але для цього користувач повинен підтвердити, що блокування або поломка сталася не з його вини.

Зверніть увагу
Якщо процедура відновлення не підходить, ви завжди можете заблокувати сімку Водафон, тимчасово, або назавжди.