Як відновити номер Водафон (повернення номера після анулювання)

Оператор встановив суворі правила користування сім-картою, при порушенні або недотриманні яких номер може виявитися заблокованим. На щастя, існує можливість відновити номер МТС Україна (Vodafone). Для цього достатньо звернутися до співробітників телефонної компанії і розповісти їм про виниклі труднощі, після чого залишиться дотримуватися їхніх рекомендацій та інструкцій.

Причини анулювання телефонного номера

як відновити номер Водафон

Існує 2 основні причини анулювання:

  • при тривалій відсутності поповнення рахунку (в залежності від ситуації 60 (відразу після покупки) або 365 діб);
  • при відсутності активних дій протягом 180 діб.

Для отримання додаткової інформації слід звернутися до контакт-центру або зв’язатися зі співробітниками Vodafone Україна. Вони розкажуть, в яких випадках послуги зв’язку стають недоступними.

Як відновити номер телефону Водафон

Існує всього 1 спосіб повернути номер:

  1. відвідати найближчий салон зв’язку або офіс компанії (розташування відділень в Києві та інших містах України можна подивитися на сайті компанії);
  2. повідомити мету візиту, пред’явити документи для ідентифікації;
  3. слідувати інструкціям співробітників офісу.

Перед відвідуванням відділення рекомендується зателефонувати до контактного центру за телефоном 111, щоб з’ясувати, чи можливе взагалі відновлення наявного анульованого номера.

як відновити номер телефону Водафон

Список необхідних документів

Перелік необхідних документів для того, щоб відновити номер Водафон, повністю збігається з тим, що вимагається оператором для заміни сім-карти:

  • паспорт;
  • інший документ, що засвідчує особу.

Також може знадобитися інформація про використання сім-карти, наприклад, номери співрозмовників, з якими абонент розмовляв найчастіше. Додатково слід підготувати сім-карту з анульованим номером.

Зверніть увагу
Детальна інструкція про те як відновити сім-карту Vodafone в Україні. Повернення старої, або заміна на нову, що краще …