Як заблокувати сім-карту Водафон (МТС Україна)

Щоб заблокувати сім-карту МТС Україна достатньо здійснити всього 1 дзвінок. Але абонент повинен пам’ятати, що в результаті картка стане недоступною для використання і перестане приймати вхідні дзвінки та повідомлення. Інші послуги зв’язку, включаючи інтернет, також стануть недоступними доти, доки власник картки не вирішить розблокувати її.

Головним плюсом блокування стане повна відсутність плати за той період, поки сімка знаходиться в неактивному стані. В результаті клієнт Vodafone зможе заощадити на стільниковому зв’язку.

Причини, при яких необхідне блокування сімки

як заблокувати сім карту Водафон

Існує лише одна причина, за якої потрібне обов’язкове блокування сім-карти МТС Україна. Деактивация необхідна при втраті телефону або картки. В інших випадках блокування відбувається за бажанням користувача. Зазвичай це трапляється:

 • при покупці іншого сімки;
 • при закордонних поїздках, в яких не планується використання послуг Vodafone;
 • в ситуаціях, коли людина тимчасово не потребує послуг зв’язку;
 • для економії, якщо витрати на зв’язок стають занадто високими.

Тобто, найчастіше sim -карта блокується, коли нею перестають користуватися.

Як тимчасово заблокувати сім-карту МТС Україна?

Щоб заблокувати сім-карту, потрібно:

 1. зателефонувати на короткий сервісний номер 111;
 2. повідомити оператору, що відповів, мету дзвінка;
 3. відповісти на питання консультанта (задаються для ідентифікації особи та перевірки того, що той, хто телефонує є справжнім власником сімки);
 4. після чого залишиться почекати, поки оператор виконає прохання і заблокує картку.

Щоб зв’язатися з консультантом з телефону іншого оператора, потрібно набрати сервісний номер 0800400111. Також можна поговорити зі співробітниками контактного центру через онлайн -чат.

заблокувати сім карту МТС через інтернет

Можливість самостійної деактивації

Щоб деактивувати сім-карту самостійно, досить:

 1. відключити всі платні послуги з абонентською платою;
 2. вивести гроші (стільникова компанія дозволяє виводити кошти з балансу телефону);
 3. вийняти картку з телефону і перестати нею користуватися.

В результаті через кілька місяців сімка МТС буде визнана неактивною і заблокується автоматично. Але єдиним способом відновити її стане отримання нової сім-картки замість старої.

Як назавжди заблокувати сімку

Розібратися як заблокувати сім-карту МТС, якщо вона загублена, нескладно, оскільки її власникам доведеться пройти ту ж процедуру. Головне, уточнити, що блокування повинне бути постійним, а не тимчасовим . При цьому одночасно можна подати заявку на отримання заміни. Це дозволить абоненту зберегти звичний номер.

Зверніть увагу
Якщо вам все ж знадобиться відновити сім-карту Водафон, знадобиться пройти онлайн ідентифікацію, або особисто звернутися в офіс компанії.