Швидка активація пакета Водафон і нової сім-карти

Щоб почати користуватися мобільним зв’язком, потрібно активувати стартовий пакет Водафон і сім-карту компанії. Без цих простийх дій здійснювати дзвінки і відправляти повідомлення не вийде. При цьому слід враховувати, що згаданий оператор розділяє активацію нової сімки і стартового пакета тарифу. Тобто, при неправильних діях користувач зможе дзвонити, але не на тих умовах, що вказані в описі тарифного плану, а за базовими розцінками компанії.

Варто враховувати даний факт, використовуючи щойно куплену сімку і збираючись зробити перший дзвінок. Краще втратити трохи часу і уникнути помилок, ніж переплатити при необдуманих діях.

Як активувати SIM-карту Водафон – інструкція

як активувати сім карту Водафон

Теоретично, для активації сім-карти МТС України (Водафон) абонентам не потрібна інструкція, оскільки, щоб почати користуватися зв’язком і отримати можливість дзвонити, досить:

 1. вставити сімку в смартфон (телефон);
 2. відразу зробити будь-яку дію – дзвінок, відправлення смс або використовувати інтернет;
 3. на цьому активація завершена.

Ніяких запитів або ussd -команд не потрібно. Але оператор пропонує скористатися іншим, розширеним методом.

Він полягає в наступному:

 1. вставити нову sim в телефон;
 2. поповнити баланс рекомендованою сумою (залежить від тарифного плану);
 3. здійснити дзвінок на номер контактного центру Vodafone (111).

Другий варіант дозволяє не тільки привести сімку в активний стан, а й одночасно активує стартовий пакет, чого не відбувається при використанні першого описаного підходу.

Особливості первинної активації пакета послуг

Головна особливість первинної активації стартового пакета в 2022 році полягає в необхідності внести оплату. Зазвичай вона гранично близька до розміру абонентської плати. При цьому оператор вимагає, щоб:

 • вся сума зараховувалася на рахунок одним платежем (ділити її на кілька частин не можна);
 • для оплати не використовувалася баланс інших сім-карт (включаючи сторонніх операторів України) – переказ між рахунками також не дозволить активувати стартовий пакет послуг.

Тобто, гроші повинні вноситися відразу всі, платіж повинен бути одним, а спосіб платежу може бути обраний абонентом на свій розсуд, але внутрішні перекази вважаються неприпустимими. Також заборонено використання опцій, що дозволяють користуватися зв’язком, відклавши оплату на потім.

Як швидко підключити тариф на Водафон

Якщо абоненту не потрібно активувати SIM-карту Водафон, а потрібно лише швидко поміняти або підключити тариф, досить:

 • скористатися USSD – кодом (комбінація вказана на офіційному сайті в розділі з описом тарифного плану);
 • зайти в мобільний додаток My Vodafone і змінити умови там;
 • зателефонувати до контактного центру та попросити допомоги операторів.

як активувати пакет Водафон

При цьому варто враховувати, що всі невикористані пакети послуг безповоротно згорять, повернути їх пізніше буде вже неможливо. Зміна тарифного плану безкоштовна, але для деяких тарифів оператор зробив виняток (наприклад, Ultra).

Точні умови зміни тарифікації вказані на офіційному порталі компанії, тому перед підключенням рекомендується ознайомитися з ними, щоб не зіткнутися з труднощами.

Куди звертатися в разі невдачі

Якщо абонент не може самостійно активувати нову сім-карту Водафон або потрібний тариф не підключається, варто звернутися за допомогою, зв’язавшись із співробітниками Vodafone. Для цього можна:

 • подзвонити по телефону служби підтримки 111;
 • залишити звернення через мобільний додаток My Vodafone;
 • написати в онлайн-чат на сайті компанії.

Вихідні виклики в контактний центр безкоштовні, але відповідь доведеться трохи почекати. Відповідь в чаті або додатку також прийде не відразу, але час очікування у всіх згаданих випадках мінімальний.