Тариф Водафон Ультра і Ultra VIP – умови, вартість, відгуки

Тарифні плани Водафон Ультра і Ультра ВІП виділяються власним статусом. Вони призначені для найбільш заможних клієнтів компанії, але висока вартість тарифікації компенсується високою якістю обслуговування, індивідуальним підходом до клієнтів і додатковими бонусами.

Крім того, абоненти отримують великі пакети послуг, що дозволяють спілкуватися, не побоюючись, що зв’язок раптово перерветься, а доступні хвилини закінчаться. Щоб переконатися у сказаному, досить вивчити опис тарифного плану.

Опис тарифного плану Ультра на МТС Україна

тарифний план Ультра МТС

Люди, що підключили тариф, отримають великі пакети послуг, що дозволяють не переживати про складнощі зі зв’язком.

поради по перегляду таблиці адрес відділень Vodafone Україна

ПослугаВартість і
розмір пакета
Ціна при
вичерпанні ліміту
Розмови всередині мережібезлімітно
Дзвінки на номери інших операторів України1000 хвилин0,5 грн
Вихідні дзвінки за кордон300 хвилин1 грн/хв
ІнтернетНЕ обмежено
Мобільний інтернет в роумінгу100 Мб50 грн/100 МБ
Повідомлення1000 смс0,5 грн
SMS за кордон2 грн/од.2 грн/од.

Опис тарифу Ультра на МТС не буде повним без згадки про те, що в 85 країнах світу оператор всього за 50 гривень надає клієнтам безлімітний меседжінг .

Що для цього потрібно

Існує 2 способи підключення тарифного плану:

  • перший має на увазі відвідування офісу Vodafone (з паспортом) і покупку сім-карти;
  • другий зажадає введення на смартфоні USSD -команди *550*600#.

Другий варіант доступний, якщо абонентом використовується тариф на контрактній основі. При цьому, якщо використовуваний тариф має на увазі більш високу абонентську плату, вартість переходу складе 52,06 грн. В інших випадках зміна тарифікації безкоштовна.

Важливо підкреслити, що при переході на Ультра клієнтів МТС, повернутися на колишні умови пізніше буде неможливо, тому перед прийняттям рішення потрібно ретельно його обміркувати.

Вартість

Абонентська плата за користування зв’язком дорівнює 600 гривням. Дана сума стягується з балансу сім-карти щомісяця, При цьому оператор залишає за клієнтами можливість скоротити витрати і позбутися  необхідності регулярно поповнювати рахунок. Для цього потрібно активувати послугу «Рік без абонплат».

Для цього буде потрібно набрати команду *110*365# і почекати, поки з сімки спишеться річна плата за тариф. Повна сума списання складе 6660 гривень.

Як відключити тариф Ультра

Відключити тарифний план можна декількома різними способами:

Також абоненти здатні просто перестати вносити абонентську плату і почекати, поки сім-карта стане неактивною або просто заблокувати сімку. Другий варіант зручний тим, що пізніше можна без проблем відновити зв’язок, розблокувавши сімку в особистому кабінеті.

Головне, пам’ятати, що блокування має свої правила, умови, вимоги та обмеження, яких потрібно дотримуватися.

Тариф Vodafone Ultra VIP

Vodafone Ultra VIP

Найпростіший спосіб отримати точну інформацію про тарифний план полягає в прочитанні відгуків про тариф МТС Ультра ВІП. Якщо читання відгуків здається недостатнім, варто уважно вивчити умови.

Але навіть без цього з назви тарифного плану очевидно, що Ultra VIP – преміальная тарифікація, що припускає пріоритетне, індивідуальне обслуговування клієнтів і отримання різних бонусів і привілеїв від оператора. Втім, головна перевага тарифу – безлімітні дзвінки та інтернет.

Умови

Умови тарифу Vodafone Ultra VIP ще привабливіше, ніж ті, що описані вище.

поради по перегляду таблиці адрес відділень Vodafone Україна

ПослугаРозмір пакета 
або вартість
Ціна після
вичерпання ліміту
Дзвінки всередині мережі ВодафонБезліміт
Вихідні дзвінки на телефони сторонніх операторів УкраїниБезлімітно
Розмови з жителями зарубіжжя750 хвилин1 гривня за хвилину
Інтернетнеобмежено
Інтернет-трафік в роумінгу100 МбЗгідно базовим умовам підключеної опції
Повідомлення2500 смс0,5 грн
SMS за кордон2 грн/од.2 грн/од.

Також абоненти отримують за 50 гривень вигідний інтернет за кордоном.

Вартість пакета

Якісне обслуговування і практично повна відсутність обмежень вимагає відповідної оплати, тому вартість тарифу становить 1500 гривень за місяць. При підключенні опції «Рік без абонплат» підсумкова вартість річної передплати складе 16500 гривень.

Але варто пам’ятати, що при зміні тарифікації до завершення року (при підключенні опції) витрачені гроші не повертаються. Тому, перш ніж підключати послугу, варто задуматися про наслідки.

Як відключити пакет Ультра ВІП

Відключення VIP тарифу не відрізняється від деактивації тарифного плану Ultra. Користувачі можуть замінити його іншою тарифікацією або звернутися за допомогою до представників стільникової компанії.