Архів. Тарифи Vodafone Red XS, Red Extra XS і Red XS Plus

Лінійка тарифів Vodafone Red XS відправлена оператором в архів. Але сказане не означає, що тепер цей тарифний план нікому не цікавий, оскільки люди, які встигли підключити його в минулому (до 30 травня), продовжують користуватися ним. Подібним абонентам потрібно стежити за поточними умовами тарифікації, щоб не переплачувати за зв’язок. Тим більше, стільникова компанія здатна внести зміни в діючі розцінки і розміри пакетів, зробивши їх невигідними для клієнтів.

Умови тарифних планів

тариф Водафон ред хс плюс

Тарифні плани лінійки RED – переведені в Архів. Підключитися до них – неможливо. Умови тарифів можуть бути активні у деяких абонентів компанії Vodafone.

Умови тарифу Водафон Red Extra XS гранично прості і не містять нічого незвичайного.

ПослугаRed xs (включаючи Plus)Інші тарифи
лінійки Red XS
Дзвінки всередині мережіНеобмеженоБезліміт
Дзвінки на інші мережі України60 хвилин і 0,6 грн. за хвилину при перевищенні лімітуАналогічно
Вихідні дзвінки в інші країни3 гривні за хвилину10 грн. за 10 хв.
Мобільний інтернет4 Гб і 7 грн. за 100 Мб при вичерпанні лімітуАналогічно
Повідомлення30 смс і 0,5 грн. за
кожне додаткове повідомлення
1,5 грн. на добу
за 50 sms
Абонентська плата115115

Тобто, користувачі отримують мінімальні пакети, відповідні абонентам, які не звикли часто користуватися зв’язком.

Умови за послугою «Рік без абонплат»

Акція «рік без абонплат» дозволяє абонентам:

  • знизити вартість обслуговування і заощадити на стільниковому зв’язку;
  • на тривалий час забути про поповнення і не переживати про раптове відключення.

Бажаючим скористатися зазначеною пропозицією доведеться заплатити за Vodafone Red XS Plus 1265 гривень. Вся вартість списується з балансу сім-карти в момент активації послуги. Для активації потрібно використовувати спеціальну USSD -команда *365#.

Головним мінусом пропозиції є той факт, що в разі зміни тарифного плану до закінчення сплаченого року витрачені раніше гроші не повертаються.

Як підключити Водафон Ред ХС

Вище вже згадувалося, що вся розглянута лінійка переведена оператором в архів. Тобто, підключити Водафон Ред ХС неможливо, незалежно від бажань користувача. Всі передбачені оператором способи зміни тарифного плану, включаючи USSD-команда і підключення послуги через офіційний сайт, не працюють.

Звернення з проханням провести активацію в контактний центр, не допоможуть, спілкування зі співробітниками гарячої лінії також не дозволить досягти потрібного результату. Працівники Vodafone підтвердять, що тарифний план відправлений в архів і недоступний для підключення.

тариф Vodafone red extra xs

Як перейти на Vodafone red XS

Все сказане вище стосується і купівлі готового стартового пакета Водафон Red XS. Опція недоступна для переходу, а ті пакети, які були придбані абонентами в минулому, але поки не використані, автоматично змінили власний формат. Тепер подібні стартові пакети дозволять підключити SuperNet Pro, що прийшов на зміну застарілим  тарифікацям.

Додаткову інформацію з даної теми можна отримати на офіційному сайті компанії. Також клієнти здатні зателефонувати за номером 111 і уточнити особливості нового тарифного плану у операторів підтримки.

Підключення і перехід на тарифи Red Extra XS і red XS Plus

Все сказане вище стосується всієї лінійки Red XS, крім раніше передплачених тарифів. При цьому важливо підкреслити, що в разі повного вичерпання пакета послуг на місяць його можна підключити повторно. Для цього потрібно набрати коротку команду *101*444# і дочекатися списання коштів з сім-карти. Вона становить 115 гривень, не залежно від тарифу. Крім того, на час перепідключення потрібно вийти з інтернету.

Вартість пакетів

Про базову вартість послуг (включаючи додаткові і опцію Vodafone Red XS “рік без абонплат“) вже сказано вище. Але важливо додати, що при відсутності на рахунку коштів абонентам доступні базові денні тарифи. Вони не так вигідні, тому оператор рекомендує стежити за балансом sim -карти.