«Рік без абонплат» від Водафон (МТС) Україна

Найпростіший спосіб позбутися необхідності регулярно перевіряти та поповнювати баланс сім-карти – підключити розроблений фахівцями Водафон тариф на рік. В результаті достатньо один раз покласти гроші на рахунок, після чого можна протягом всього 2020 року не турбуватися про відсутність коштів. Але важливо пам’ятати, що подальша зміна тарифікації призведе до того, що річна підписка обнулиться, тому, підключаючи  пакет, що сподобався, варто заздалегідь розраховувати, що він буде використовуватися тривалий період.

Які тарифи входять в послугу

На поточний момент абоненти здатні внести річну абонентську плату за 8 різних тарифікацій Vodafone (MTS):

На інших тарифах, включаючи пропозиції Водафон контракт, «Рік без абонплат» недоступний. Але перерахованих варіантів досить, щоб отримати стабільний стільниковий зв’язок і не хвилюватися про сплату. Крім того, оператор передбачив ряд аналогічних пакетів для бізнесу.

тарифи Водафон - Рік без абонплат

Для отримання потрібної інформації та підключення опції підприємцям рекомендується зв’язатися з обслуговуючим менеджером.

Як підключити на МТС і Водафон «Рік без абонплати»

Для активації річної пидписки на зв’язок, потрібно:

  1. поповнити баланс сумою, достатньою для списання оплати за послугу;
  2. після поповнення набрати спеціальний USSD – запит *365#;
  3. зачекати списання коштів і повідомлення з підтвердженням підключення.

У разі виникнення труднощів рекомендується переконатися, що на рахунку достатньо коштів, і зв’язатися зі співробітниками служби підтримки.

Оператори з’ясують, що заважає активації, і допоможуть впоратися з виниклими труднощами або здійснять підключення самостійно.

Вартість активації і вигода використання

Vodafone тарифи на рік

Вартість послуги залежить від обраного абонентом тарифу. Крім того, оператор йде назустріч новим клієнтам і робить знижку на підписку  для тих, хто активує опцію протягом 7 днів після покупки сім-карти.

НайменуванняВартість для діючих клієнтів (грн)Ціна для нових абонентів по акції (грн.)
Device S365365
Device M800750
Device L13001250
Light450450
Light +500450
SuperNet Start800810
SuperNet Pro11001080
SuperNet Unlim15001450

Важливо підкреслити, що в останніх 5 випадках діють особливі умови: у вартість опції додатково входить оплата послуг на перший місяць.

Автоматичне продовження послуги не передбачено. Щоб продовжити дію пропозиції після завершення терміну, потрібно повторити підключення.

Умови відмови від послуги

Перейти на інший тариф МТС Україна без поповнення не вийде. Зміна тарифікації призводить до деактивації опції без можливості повернути гроші.

Щоб дізнатися про послугу більше, варто прочитати відгуки клієнтів Vodafone Києва та України, які підключили «Рік без абонплати» в 2018 році і знають про приховані особливості і недоліки пропозиції.