Архів. Тариф Водафон Лайт Плюс – умови і вартість

Тарифний план Vodafone Light Plus вже визнаний оператором застарілим і відправлений в архів. Але сказане не означає, що про тариф потрібно забути. Ним продовжують користуватися багато клієнтів компанії, тому інформація про вартість і умови залишається актуальною.

При цьому оператор продовжує змінювати тарифікацію, поступово вносячи в неї важливі доповнення і нововведення. А тому, щоб не переплачувати за зв’язок і постійно зберігати можливість спілкуватися, потрібно знати основні параметри тарифного плану.

Переваги тарифного плану Light +

тариф Водафон Лайт Плюс

Основні плюси тарифного плану очевидні:

  • невисока абонентська плата, яка дозволяє не переплачувати за зв’язок;
  • можливість безкоштовно спілкуватися з абонентами Vodafone Україна;
  • доступ до інтернету і наявність додаткових пакетів дзвінків;
  • дешеві дзвінки в Росію.

При цьому варто враховувати, що у тарифа є і слабкості. В першу чергу сказане стосується розміру пакетів.

Найбільш активні користувачі швидко вичерпають виділений оператором ліміт мегабайтів, після чого абонентам доведеться купувати додаткові пакети.

Тобто, якщо не контролювати власні дії, витрати на зв’язок можуть різко зрости.

Умови

Щоб переконатися в зазначених вище плюсах і мінусах, потрібно вивчити умови тарифу Водафон Лайт Плюс.

поради по перегляду таблиці адрес відділень Vodafone Україна

ПослугаВартість і розмір пакетаВартість після вичерпання лімітуДенний тариф (при відсутності абонентської плати)
Дзвінки всередині мережіНеобмеженоБезліміт за 7
гривень на добу
Вихідні дзвінки по Україні50 хвилин0,6 грн за хвилину0,6 грн
Дзвінки за кордонПакет з 10 хвилин за 10 гривень, але не більше 10 пакетів на добу (список країн обмежений)3 грнАналогічно
Інтернет3 Гб100 Мб за 7 грн100 Мб за 7 грн
Повідомлення50 смс за 1,5 грн на добу0,5 грн за повідомлення50 повідомлень за 1,5 грн. на добу

Також абонентам доступні стандартні послуги мобільного зв’язку: визначник номера, роумінг та ін.

Вартість

Крім зазначених вище розцінок на зв’язок клієнтам Vodafone доведеться вносити абонентську плату. Абонентам варто знати, що:

  • плата стягується за 28 діб (не місяць);
  • з балансу сім-карти списується 100 гривень.

Якщо у користувача не виявляється потрібної суми, автоматично активується денний тариф. Розцінки за спілкування в подібному випадку вже вказані в таблиці вище.

Крім того, оператор дозволяє оновити пакети, скориставшись USSD-командою *101*444#. В результаті з балансу спишеться стандартна абон плата – 85 гривень, а користувач оновить базові пакети послуг.

Зазвичай подібний підхід використовується найбільш активними користувачами, яким невигідно оплачувати зв’язок понад передбачений оператором ліміт.

Як перейти на Водафон Лайт Плюс

Тарифний план Light+ (передоплата) був визнаний застарілим та перенесений компанією-оператором до архіву. Абоненти на цьому тарифному плані отримали повідомлення про зміну умов та можливість переходу на актуальні тарифи компанії.

Раніше вже згадувалося, що оператор офіційно відправив тарифний план в архів, тому перейти на Водафон Лайт Плюс з іншого тарифу не вийде, незалежно від бажань абонентів.

Тобто, тарифікацією можуть користуватися лише ті люди, які встигли підключити її в минулому, до відправки в архів і списання. Решті доведеться вибирати з діючих тарифних планів. Інформація про доступні для підключення тарифи представлена на офіційному сайті оператора.

У разі появи додаткових питань про перехід на Light+, клієнтам Vodafone варто зв’язатися з консультантами контактного центру, зателефонувавши по телефону 111 або написавши повідомлення в мобільному додатку стільникової компанії.

Як підключити тариф Light Plus

як перейти на Водафон Лайт Плюс

Його користувачі не тільки не можуть перейти на тарифний план Лайт Плюс з інших тарифів, але і не зможу купити сім-карту з вже встановленими на неї тарифом. Більш того, Якщо у абонента збереглася неактивована сімка з Light+, після її активації підключиться інший тарифний план. Тобто, жодного ефективного способу підключитися не передбачено.

Зате, щоб відключити тарифікацію, досить перейти на будь-який інший тарифний план.

Активувати «Рік без абонплат»

Для отримання додаткової вигоди абонентам варто активувати послугу «Рік без абонплат». Але перед цим слід внести на сім-карту суму, що перевищує 935 гривень. Після чого залишиться набрати код *365# і почекати, поки оплата за рік спишеться. В результаті клієнти Vodafone зможуть заощадити 85 грн і позбудуться необхідності часто поповнювати баланс.

Варто враховувати, що при підключенні різних опцій вартість зв’язку зростає. Так, послуги для вигідного роумінгу на Водафон Лайт Плюс потребуватимуть додаткових витрат. Варто враховувати це перед їх підключенням і не забувати вносити гроші на рахунок.