Водафон тариф «Смартфон стандартний» – умови і вартість

Спеціально для жителів ДНР і ЛНР була розроблена спеціальна тарифікація Водафон «Смартфон стандартний». Вона має ряд відмінностей, пов’язаний зі статусом Донбасу, Тому людям, що вирішили підключити опцію, варто заздалегідь дізнатися про доступні послуги та умови і лише потім купувати сім-карту. В іншому випадку вони зіткнуться з декількома неприємними сюрпризами і несподіванками.

Умови тарифу «Смартфон стандартний»

тариф Водафон Смартфон стандартний

Базові умови тарифу «Смартфон стандартний» мають на увазі, що частина послуг надається абонентам в пакетах, а частина оплачується додатково.

ПослугаОбсяг і вартість
Дзвінки всередині мережі по всій УкраїніБезкоштовно без обмежень
Інтернет50 Мб на добу
Дзвінки абонентам сторонніх операторів1,5 грн хвилина
смс1 гривня
Звіт про доставку повідомлення0,07 грн
Дзвінки за кордонБезкоштовно при підключенні опції «Дзвінки за кордон»
Додаткові послугиGoodok

Абонентська плата становить 3 гривні на добу. Додатково передбачена підписка на місяць за 60 грн. У подібній ситуації пакет інтернету змінюється на 500 Мб на місяць. Решта умов зберігаються.

Способи підключення

Єдиний спосіб підключення тарифу Водафон для зони АТО полягає в покупці нової сім-карти. Інших варіантів оператором не передбачено.

Після покупки сімки слід потурбуватися про поповнення балансу необхідною для обслуговування сумою. Вона повинна перевищувати розмір щоденної абонентської плати. Точна вартість тарифного плану «Стандартний» вказана вище. У разі відсутності коштів надання основних і додаткових послуг зв’язку буде призупинено.

Радимо ознайомитися і з іншими можливими тарифами Водафон для Донецька і Луганська, спеціально для областей непідконтрольних Україні.

Як перейти на тариф «Смартфон стандартний»

як перейти на тариф Смартфон стандартний

Тим людям, які вже стали клієнтами Vodafone або MTS, перехід на описані умови заборонений. Єдиний спосіб підключення тарифікації для зони АТО – купівля сім-карти.

При цьому користувачам надається можливість перейти на вигідну версію запропонованого МТС тарифу за 60 грн місяць. Для цього доведеться набрати команду *101*901# і натиснути клавішу дзвінка. Після чого з балансу спишеться передбачена оператором оплата.

Перейти на інший тариф

Не вийде у користувачів і перейти на інший тариф. Винятки можливі для тих людей, які знаходяться на території Києва та України, за межами ЛНР і ДНР. Для цього потрібно зателефонувати до контактного центру та повідомити про те, що з’явилося таке бажання, оператору.

Підключення послуги «Рік без абонплат» також недоступно.

Щоб дізнатися докладніше про якість мережі та основні особливості тарифу, варто додатково прочитати відгуки абонентів, що вже підключилися до нього .