Тариф Водафон Ред XL – умови і вартість

Компанія надає велику кількість тарифних пакетів, які допомагають вибрати оптимальний варіант для абонента. У будь-який момент користувач може змінити тарифний план і збільшити кількість безкоштовних мегабайтів, хвилин для вихідних дзвінків і смс повідомлень.

Компанія активно збільшує бізнес пропозиції для підприємців середнього і великого бізнесу, яким необхідно здійснювати мільйон дзвінків на день і мати стабільний інтернет- зв’язок. Незабаром почав діяти пакет Vodafone Red XL, яким стали користуватися бізнесмени і абоненти, які віддають перевагу активному серфінгу.

Переваги тарифного плану Red XL

тариф Vodafone Red XL

Тарифний план Vodafone Red XL має безліч переваг, які гідно оцінили ті, для кого свобода спілкування має значення. Послуги повноцінно виправдовують свою вартість і дозволяють бути на зв’язку цілодобово:

  • Безліміт на всі вихідні дзвінки всередині мережі Водафон. Абонент може вільно дзвонити і спілкуватися необмежений час з іншими абонентами Vodafone.
  • Unlimited інтернет без обмежень і зміни швидкості. Завдяки необмеженому інтернету і стабільній швидкості користувач в будь-який час доби може переглядати відео, шукати необхідну інформацію, проводити інтерв’ю / конференції / ділові переговори. Також вільний трафік дозволить добре відпочити і якісно провести вільний час.
  • 350 безкоштовних хвилин на вихідні дзвінки на номери інших операторів в Україні. П’яти годин завжди досить для бізнесменів, щоб вирішити різні питання і обговорити важливі деталі співпраці.
  • 100 безкоштовних хвилин на дзвінки в інші країни. Якщо для абонента виявиться недостатнім ста хвилин, він може продовжувати спілкуватися за 1 грн/хв. Така вартість прийнятна для ділових людей та підприємців, що ведуть ділові відносини з закордонними партнерами.
  • 350 безкоштовних смс можна розсилати на номери всіх операторів по Україні і навіть за кордон.

Безлімітний інтернет працює зі швидкістю з’єднання 4G при наявності покриття: це високошвидкісна мережа, завдяки якій всі поставлені завдання будуть успішно виконані вчасно.

Умови

Назва
послуг
УмовиВартість
додаткових
послуг
Дзвінки на
номери
Vodafone
Без ліміту
Мобільний
інтернет
Без ліміту
Дзвінки на номери
інших операторів
в Україні
350 хвилин0,5 грн/хв
Дзвінки за кордон100 хвилин1 грн/хв
Смс по Україні
та за кордон
350 од. по Україні0,5 грн/шт. по Україні
2 грн/шт. за кордон

Вартість

Вартість пакета Водафон Ред ХЛ – 250 грн за місяць користування. Оплата стягується один раз при підключенні і черговому щомісячному нарахуванні послуг.

При повному вичерпанні послуг тарифного плану почнуть діяти базові тарифи. Для дзвінків на номери інших операторів діятиме тариф 50 коп. за хвилину. При дзвінках за кордон вартість хвилини становитиме 1 гривню. Додаткові смс-повідомлення будуть за ціною 50 коп на номери будь-яких операторів і 2 грн. за 1 sms за кордон.

Також в компанії був передбачений тарифний план з розширеними можливостями – Vodafone Red XXL

Vodafone Red XL контракт

Vodafone Red XL контракт

Контракт на тарифний план Vodafone Red XL Unlimited можна підключити в найближчому офіційному офісі Водафон. Для оформлення договору при собі слід мати особистий паспорт та ідентифікаційний код.

Перейти на новий тариф можна з будь-якого тарифного плану Водафон. Під час переходу особистий номер зберігається. Користувач може в будь-який момент відключити пакет послуг, звернувшись до оператора.

Вартість

Якщо абонент користується послугами зв’язку за умови контракту, то при переході на новий тариф йому необхідно буде додатково заплатити 52 гривні за зміну пакета. Щоб не оплачувати за перехід, можна купити новий стартовий пакет.

Поради абонентам

Для міграції на новий тарифний план наберіть на своєму телефоні *550*250#. При наявності достатньої суми, тарифний план автоматично зміниться і будуть нараховані послуги пакета. Абонент отримає смс-повідомлення про зміни послуг за контрактом.