Тариф Vodafone Red XXL – умови і вартість

Компанія Vodafone приємно радує своїх абонентів, пропонуючи вигідні умови тарифних планів, в яких збільшено кількість інтернету та інших, призначених для користувача, послуг. Відповідно до збільшення кількості гігабайтів, хвилин на дзвінки і смс-повідомлення, були збільшені ціни на абонплату.

Ділові люди були раді появі тарифного плану  Водафон Red XXL з максимальною кількістю інтернету, хвилин і смс. Також активних користувачів інтернету і геймерів умови пакета влаштовують за рахунок високої якості зв’язку та обслуговування.

Що для цього потрібно

тарифний план Red XXL на Водафон

У тарифному плані надано безлімітний 4G інтернет, якого достатньо для перегляду відео різної тривалості, передач і пошуку інформації. Для досвідчених користувачів інтернету, які не покидають інтернет ні на хвилину, такої кількості гігабайтів вистачить цілодобово на цілий місяць.

Business план включає додатково безкоштовні додатки:

  • Інстаграм.
  • Вайбер.
  • Твіттер.
  • ВотсАпп.
  • Фейсбук.

Соціальними мережами можна користуватися безлімітно в межах України.

Усередині мережі оператора всі вихідні дзвінки безкоштовні і необмежені. Користувач може здійснювати велику кількість дзвінків, не доплачуючи за хвилини. Даний аспект є важливою перевагою даного пакета. Якщо здійснювати дзвінки на інших операторів в межах України, то в тарифному плані обмеження до 500 хвилин безкоштовно. З досвіду бізнесменів видно, що такої кількості достатньо навіть при тривалих розмовах.

При дзвінках за кордон також існують обмеження – 150 безкоштовних хвилин. Додатково можна порівняти умови з іншими тарифами для дзвінків за кордон.

Смс-повідомлення мають обмеження – до 500 безкоштовних мессенджів в будь-якому напрямку. Смс можна відправляти за кордон без додаткової плати.

Вартість

Для підключення послуги необхідно звернутися до оператора. Пакет послуг вартує  350 гривень на місяць. Після активації послуги з абонентського рахунку буде знято гроші одноразово з повною оплатою.

Тариф Vodafone Red Business XXL

Назва послугУмовиВартість
додаткових
послуг
Дзвінки на
номери
Vodafone
Без ліміту
Мобільний
інтернет
Без ліміту
Інтернет в роумінгу
(більше 75 країн)
100 Мбайт50 грн. за 100 МБ
Дзвінки на інших
операторів
в Україні
500 хвилин0,5 грн/хв
Дзвінки за кордон150 хвилин1 грн/хв
Смс по Україні500 шт.0,5 грн/од.
SMS за кордон2 грн/од.2 грн/од.

Вартість

Після повного вичерпання безкоштовних хвилин з абонента буде стягуватися плата розміром 0,5 грн за 1 хвилину. Незначна вартість прийнятна для кожного абонента даного тарифного плану.

Після повного вичерпання смс почне діяти новий тариф: 50 коп за 1 смс в будь-якому напрямку по Україні. 2 грн. за 1 sms – дана вартість актуальна для повідомлень в іншу країну.

Перебуваючи в роумінгу необхідно буде активувати послугу доступу в інтернет за 40 грн, в пакет входить 100 Мбайт і безлімітне користування Вайбером , ВотсАпом і Скайпом.

Vodafone Red Business XXL

Відгуки абонентів

Тарифний план Водафон Ред ХХЛ контракт буде корисний для:

  • Підприємців середнього і великого бізнесу, яким необхідний стабільний зв’язок.
  • Мандрівників, яким необхідно бути на зв’язку за кордоном.

Вартість пакета повністю виправдовує себе. Якщо ви не використовуєте повний обсяг мегабайтів і смс-повідомлень, то слід задуматися про  перехід на тариф з обмеженою кількістю хвилин та інтернету.  Відключити тариф ви можете в будь-який час за вашим бажанням.