Архів. Тариф Водафон Ред Екстра Л – умови і вартість

Незважаючи на те, що тариф Водафон Ред Екстра Л відправлений в архів, ним продовжують користуватися багато абонентів компанії, оскільки вважаю його більш привабливим і вигіднішим за нові пропозиції.

Крім того, оператор продовжує вносити зміни в умови користування зв’язком, намагаючись підтримувати тарифікацію в актуальному стані. А тому без докладного опису тарифу та інформації про доступні клієнтам пакети послуг не обійтися.

Переваги тарифного плану Red Extra L

тариф Vodafone Red Extra L

Основні переваги тарифу полягають в його наповненні та розмірах доступних клієнтам пакетів послуг. Абоненти оцінять:

  • можливість здійснювати дзвінки за кордон;
  • велику кількість хвилин;
  • значний пакет інтернету;
  • присутність безлімітних онлайн-опцій, що дозволяють безкоштовно користуватися популярними віртуальними сервісами.

Недоліків усього 2. Перший безпосередньо пов’язаний з плюсами, оскільки через отримані переваги доведеться заплатити трохи більше, ніж за інші тарифні плани. Другий мінус – відправка тарифу в архів.

Умови

Щоб переконатися в перерахованих плюсах, потрібно уважно придивитися до умов тарифного плану.

ПослугаРозмір пакета
або вартість
Вартість після
закінчення
пакета
Дзвінки на
номери
Vodafone
Безкоштовно
Вихідні на
телефони
сторонніх
операторів
України
300 хвилин0,6 грн.
Виклики
за кордон
75 хвилин10 хвилин за 5 грн.
(не більше 10 пакетів
за добу)
Інтернет-трафік30 Гб100 Мб за 7 грн
(ліміт – 2 Гб
на добу)
Онлайн – опції
(Facebook,
Twitter
і листування в
Viber, Telegram,
WhatsApp,
Skype)
Безліміт
Повідомлень150 штук0,5 грн за смс

Додаткові опції підключаються абонентами самостійно, якщо будуть потрібні.

Вартість пакета послуг

Абонентська плата за перераховані послуги дорівнює 240 гривень на місяць. Виняток становлять випадки, колись абонент самостійно підключив додаткові платні опції, які підвищили вартість обслуговування.

Щоб заощадити на мобільному зв’язку і платити за тариф Водафон Ред Екстра L менше, можна скористатися послугою «Рік без абонплат». Щоб активувати її, потрібно:

  1. набрати USSD-команду *365#;
  2. натиснути клавішу додзвону.

В результаті з балансу сім-карти спишеться 2090 гривень, а клієнт зможе користуватися зв’язком протягом наступного року. Економія в результаті складе 190 грн, Тобто, плату рівно за 1 місяць. Але важливо пам’ятати, що перед підключенням опції потрібно переконатися, що на рахунку є необхідна сума.

умови пакета Vodafone Red Extra L

Як підключити Vodafone Red Extra L

Тарифний план Red Extra L (передоплата) був визнаний застарілим та перенесений компанією-оператором до архіву. Абоненти на цьому тарифному плані отримали повідомлення про зміну умов та можливість переходу на актуальні тарифи компанії.

Вище вже згадувалося, що тарифний план переведений в архів, тому придбати сім-карту з встановленим на неї тарифом Ред екстра не вийде. Стільникова компанія вивела всі подобні сімки з продажу і замінила їх свіжими пропозиціями. В результаті користуватися тарифним планом здатні лише ті люди, які встигли підключити його в минулому.

Але їм варто враховувати, що, якщо вони вирішать відключити тарифікацію або замінити її іншою пропозицією, повернутися до попередньої вже не вийде. Їм доведеться вибирати з діючих варіантів тарифів. Винятків з цього правила не існує.

Як перейти на Водафон Red Extra L

Усе сказане вище стосується і переходів на Екстра Л з інших тарифних планів. Жодного способу перейти на списані в архів умови не передбачено, навіть якщо в минулому на смартфоні вже був подібний тариф.

Дзвінки до контакт-центру і візити в офіс також не допоможуть впоратися з проблемою. Абонентам залишається встановити одну з діючих тарифікації або відмовитися від змін умов обслуговування.