Vodafone Press – видання в Web -формату

Водафон Прес – це сервіс для ознайомлення з виданнями в веб-версії. Водафон піклується про своїх користувачів, а тому надає новим клієнтам послугу в безкоштовне користування на час карантину. Після його закінчення ціна складе 15 грн/міс. На цей період читання періодики буде необмеженим.

Як підключить послугу Водафон Прес

тариф Водафон Прес

Абоненти можуть без обмежень читати улюблені видання, використовуючи браузер. А скоро з’явиться в Google Play і App Store спеціальне додаток, яке зробить сервіс ще більш комфортним і цікавим.

press.vodafone.ua пропонує підключитися до послуги наступним чином:

  1. Зайти на сайт і отримати пароль на читання журналів, виконавши кроки з інструкцій на сервісі.
  2. Завантажити додаток.
  3. Відправити СМС на номер 80010 з «1» в текстовому полі.

Після активації доступу вибирається будь-який журнал. що сподобався. Абонент може його читати в будь-який час без оглядки на місце або пристрій.

Тарифікація

Послуга для нових користувачів в звичайний час безкоштовна протягом 7 днів, але в умовах карантину оператор вирішив абонентам надати безкоштовний доступ на період, поки триває самоізоляція. Після закінчення терміну ціна складе 15 грн/міс.

Дивіться умови і вартість підключення послуги Vodafone Books.

Умови відключення послуги

Надання послуги здійснюється на підставі підписки Vodafone Україна. Щоб її припинити, необхідно самостійно відключати сервіс. Для цього на 80010 відправляється текст «STOP» або «СТОП». Повідомлення як при активації, так і при відключенні – безкоштовні. До того ж моменту, як буде відключена підписка, гроші будуть автоматично зніматися з рахунку. Якщо у вас виникнуть проблеми в процесі, рекомендуємо звернутися за допомогою до оператора call-центру Vodafone.