Vodafone Books – твоя онлайн бібілотека          

Ще одна послуга, яка стане в нагоді всім любителям періодики і художньої літератури – це книги Водафон. За допомогою цього сервісу абоненти мережі отримують можливість провести своє дозвілля з користю і задоволенням за читанням хороших книг.

Для нових користувачів компанія надає унікальні умови.

Особливості послуги Vodafone Books

книги Водафон

Водафон книги – це не тільки веб-ресурс, а й додатки. Завантажити їх в залежності від типу пристрою можна на Google Play або App Store. Останні значно полегшують процес читання, володіючи масою корисних функцій. Щоб підключитися до продукту, необхідно:

  1. Зайти на сайт books.vodafone.ua або завантажити додаток з магазину.
  2. Пройти ідентифікацію за допомогою інструкції на сайті.
  3. Також можна відправити СМС на номер 50010 з 1 в текстовому полі.

Додаток зручний, оскільки його завантажують не тільки на телефон, але і на планшет. Доступ одночасно відкривається для трьох пристроїв без додаткової плати, що дозволить проводити час за приємним читанням як вдома за ПК, так і в будь-яких інших умовах з мобільного пристрою без плати за трафік на території України.

Всі завантажені за період користування книги можна читати без доступу до інтернету.

Вартість передплати

Ціна такої підписки – online невисока – всього 15 грн/міс. За вказаний період можна необмежено завантажувати будь-які текстові файли. У підсумку ви отримуєте у власне розпорядження буквально цілу бібліотеку.

Також дивіться детальну інформацію про послугу Vodafone Press.

Як відключити бібліотеку

Варто пам’ятати, що після підключення оплата буде стягуватися з рахунку автоматично. Якщо необхідно відключити таку послугу, відправте на 50010 текст «STOP» або «СТОП». Повідомлення в обох випадках безкоштовні.