Деталізація дзвінків Водафон: як отримати роздруківку

Деталізація дзвінків МТС і Vodafone Україна потрібна тим користувачам, чиї витрати на зв’язок різко зросли. У подібних випадках їм потрібно терміново розібратися, куди йдуть гроші, і вирішити, чи потрібні їм підключені послуги. Особливо актуальне використання деталізації, коли відвідування особистого кабінету або перегляд списку підключених опцій не приносить бажаного результату.

У подібних ситуаціях без докладної інформації про всі фінансові операції не обійтися. Але перед цим користувачам потрібно розібратися, як отримати необхідні відомості, і що потрібно зробити, щоб скористатися докладним звітом з точним зазначенням кожної вчиненої дії.

Що таке «деталізація дзвінків»

деталізація дзвінків Водафон Україна

Під деталізацією дзвінків розуміють спеціальну виписку, яка надається клієнтам телефонних компаній. З її допомогою абоненти отримують:

 • відомості про номери, з якими встановлювалося з’єднання (імена тих, що дзвонять, навіть якщо вони вказані в телефонній книзі, не вносяться);
 • час дзвінка (вказується точний час з’єднання з точністю до секунди);
 • тривалість розмови.

Також подібні виписки здатні утримувати додаткову інформацію, здатну принести користь абоненту.

Вона надається користувачам безкоштовно, тому переживати через додаткові витрати на отримання звіту клієнтам Водафон не буде потрібно.

Ніяких обмежень, що стосуються кількості запитів виписки, не передбачено. Але важливо пам’ятати, що інформація обмежена часовими рамками: доступ зберігається лише до відомостей про останні 6 місяців користування.

Способи отримання виписки

Щоб замовити деталізацію на МТС, знадобиться зробити наступні дії:

 1. скачати і встановити офіційний мобільний додаток Vodafone;
 2. авторизуватися в ньому (або зареєструватися, якщо подібне не робилося раніше);
 3. відкрити розділ, присвячений деталізації;
 4. вказати відповідні параметри звіту, вибравши терміни перевірки;
 5. уточнити електронну пошту, куди має поступити виписка;
 6. дочекатися листа від оператора.

Важливо підкреслити, що вивести деталізацію на екран неможливо. Крім того, подібне рішення виявиться незручним, оскільки вивчати таблиці з відомостями про дзвінки на смартфоні непросто через маленькі розміри екрану.

Замовити деталізацію в особистому кабінеті (через інтернет-помічник) також неможливо, оскільки згаданий мобільний додаток замінив звичні аккаунти на сайті.

як замовити деталізацію МТС Україна

Деталізація дзвінків МТС чужого номера (Україна)

Існує всього 2 випадки, коли користувач здатний замовити деталізацію чужого номера:

 • коли вказаний номер прив’язаний до використовуваному ним мобільному додатку (оператор дозволяє прив’язувати одному аккаунту кілька номерів);
 • коли запит на перевірку балансу і дзвінків робить співробітник правоохоронних органів.

В інших випадках можливості отримати виписку не передбачено, тому абонентам доведеться змиритися зі сформованою ситуацією або звернутися до власника сім-карти, інформацію про яку потрібно деталізувати.

Як отримати роздруківку дзвінків МТС Україна

Оператор не надає послуг по роздруківці деталізації дзвінків Vodafone, тому друкувати виписку абонентам доведеться самостійно. Але, якщо подібне неможливо, клієнти здатні звернутися в офіс компанії і отримати допомогу від працюючих там менеджерів.