Налаштувати ммс від Водафон – відкриття та перегляд повідомлень

Неможливо точно сказати, наскільки позитивною чи негативною стала новина про те, що з 1 лютого послуга ммс Водафон більше недоступна для використання. Співробітники відомого стільникового оператора проаналізували дії клієнтів і прийшли до висновку, що дана опція неактуальна для більшості абонентів. В результаті компанія прийняла рішення позбутися непотрібної, непопулярної послуги. Отже, відправляти, отримувати і подивитися MMS тепер неможливо.

В якості альтернативи оператор пропонує користуватися популярними месенджерами. Для цього варто завчасно встановити і підключити послугу Online Pass, що дозволяє економити на інтернеті.

налаштування ММС Водафон Україна

Налаштування ммс на Водафон

Якщо абонент не має наміру здаватися і вирішив встановити настройки для роботи сервісу самостійно, йому варто відкрити відповідний розділ телефону і ввести потрібні параметри.

ПунктVodafoneMTS
З’єднанняMMS Vodafone UAMMS GPRS
КаналGPRS
APNMMS
Ім’я користувача і пароль Не вказується
Адреса протоколу192.168.10.10192.168.010.010
Порт8080 або 9201 (залежить від моделі телефону)
Сторінкаhttp: // mms /

Надіслати ммс на Водафон Україна з комп’ютера зараз неможливо.

Не вийде замовити і відправку автоматичних налаштувань. Але в особливих ситуаціях можна зателефонувати до контактного центру та отримати детальну інформацію про використання mms на підключеному тарифі.

Надсилання та перегляд повідомлень

Надіслати ммс на Водафон Україна або прочитати отримане повідомлення вже не вийде. Єдиною альтернативою, вже згаданою вище, стане запропоноване оператором використання месенджерів.

відправити ММС на Водафон Україна

Вони дозволяють безкоштовно відправляти і приймати картинки і вкладені мультимедійні файли, а користувач не буде хвилюватися про вартість послуги.

Додатково слід згадати, що деякі месенджери мають окрему версію для комп’ютера, що також підвищить зручність при спілкуванні.

Крім того, подібні програми не прив’язані до певної країні, тому відправляти і приймати повідомлення можна, перебуваючи в Києві, в іншому місті України або за кордоном.

Як відключити послугу MMS-повідомлень

Міняти параметри на МТС Україна і налаштування ммс на iPhone, щоб повністю відключити сервіс, не потрібно. Оператор вже зробив все необхідне за абонентів. Якщо людина сумнівається у відключенні сервісу, варто зателефонувати до контактного центру для отримання консультацій та попросити оператора деактивувати mms на iPhone (або іншому телефоні).