Все про послугу Водафон PASS

Водафон Пасс (PASS) – послуга, завдяки якій абонент може скористатися на вигідних умовах різними інтернет-додатками по обраному тарифу без тарифікації трафіку. Нею можна скористатися при виконанні двох умов: оплати пакета послуг в рамках свого тарифу і після активації PASS і оплати її вартості.

Послуги PASS дозволяють користуватися додатками для Андроїда і IOS в Україні. Варто врахувати, що послуга не поширюється на Lite або неофіційні версії через те, що трафік некоректно відображається. Тому такі сервіси тарифікуються по головному тарифу. Всього ж можна вибрати будь-який з трьох або цілу комбінацію PASS.

Online pass

Водафон ПАСС

Перший з тарифів від Vodafone розрахований на використання таких додатків, як:

  • Whatsapp;
  • Telegram;
  • Skype;
  • LinkedIn;
  • SnapChat і інші.

Тариф Online PASS Vodafone не передбачає використання в цих сервісах відео і аудіодзвінків. Підключається досить просто: *316*1#. Для перевірки статусу набирається швидка команда *316*2#. Якщо ж користувач вирішив відмовитися від Online PASS, то необхідно набрати *316*3#. Вартість 4 тижнів користування – 15 грн.

Послуги PASS підключаються тільки всередині мережі Vodafone Україна. Якщо планується закордонна поїздка, то необхідно подивитися доступні послуги схожого формату, розраховані на користування в рамках роумінгу.

Video pass

Відео ПАС Водафон надає вигідний тариф на користування такими сервісами, як:

  • Netflix;
  • MEGOGO;
  • YouTube.

Варто враховувати, що при використанні цього тарифу швидкість відео -потоку обмежується 2 Мбіт/сек. Щоб активувати Video PASS, потрібно набрати команду *313*1#, а для перевірки стану – *313*2#. Коли необхідно відключити послугу, то набирається *313*3#. Оплата для 4 тижнів складе 30 гривень абонентської плати.

Опцію такого формату можна підключити і на тиждень, що буде коштувати всього 10 грн. Для цього набирається комбінація *313*7#. А якщо її необхідно відключити, то проводиться набір швидкої команди *313*9#.

Insta pass

Інста PASS розраховане на користувачів, які активно користуются сервісом Інстаграм. Щоб активувати послугу необхідно набрати *310*1#, а для перевірки – *310*2#. Щоб відключити її, набирається команда *310*3#. За кожні 4 тижні з рахунку буде зніматися абонентська плата в 25 гривень.

За бажанням клієнта можуть бути підключені всі три послуги PASS або вибирається комбінація з двох. Дзвінки на зазначених сервісах, реклама, відкриття посилань не поширюються на ці тарифи і плата за них буде стягуватися згідно основного тарифу.