Як замінити сім-карту Водафон Україна

Заміна сім-карти Водафон найчастіше потрібна в разі, коли картка пошкоджена або втрачена. Також абоненти звертаються за послугою, коли потрібно замінити застарілу сімку на пластик нового формату, що підтримує роботу в мобільних мережах четвертного покоління.

Як замінити діючу сімку на передоплаті

скільки коштує заміна сім карти водафон

Процедура заміни передбачає придбання нового стартового пакета з подальшим перенесенням номера. Абонентам, які співпрацюють з мобільним оператором на основі передоплати, необхідно зробити наведене нижче:

  1. Придбати стартовий пакет на сайті мобільного оператора або в найближчій точці продажу. При замовленні через сайт здійснюється доставка стартового пакета безкоштовно на будь-яке відділення Укрпошти або Нової пошти.
  2. Зв’яжіться зі службою технічної підтримки мобільного оператора за номером 222. Дотримуйтесь подальших інструкцій голосового помічника для зв’язку з оператором.
  3. Дайте відповідь на кілька контрольних питань, щоб підтвердити, що сімка дійсно належить вам.
  4. Дочекайтеся активації сім-карти. Продовжуйте використовувати її в колишньому режимі. Збережеться не тільки колишній номер, але і всі підключені до нього послуги.

Враховуйте, що збережені на старій сімці контакти на нову переноситися не будуть. Бажано завчасно виконати бекап, якщо це можливо.

Інструкція по заміні для зареєстрованих абонентів

Поміняти сім-карту можуть і зареєстровані абоненти, які співпрацюють з оператором на основі передоплати та контракту. Заміна здійснюється тільки в салонах стільникового зв’язку. Процес включає наступні кроки:

  1. Зверніться в салон стільникового зв’язку. При собі необхідно мати паспорт, на який була оформлена картка.
  2. Придбайте новий стартовий пакет. Він буде потрібен для заміни або відновлення сім-карти.
  3. При заміні активної сімки на нову співробітнику салону буде потрібно назвати код з СМС, номер на нову сім-карту буде перенесений відразу.

Якщо доступу до старої карти немає (загублена або поламана) співробітник проведе ідентифікацію особистості клієнта за паспортом, термін активації в даному випадку – близько 60 хвилин.

Для контрактних абонентів (Фіз. та Юр. особи)

Щоб отримати сім-карту в новому форматі, абоненти оператора Водафон з числа фізичних осіб повинні звернутися в найближчий салон стільникового зв’язку з паспортом і заявити про свої наміри.

Для юридичних осіб заміна також здійснюється в салоні стільникового зв’язку Водафон. Крім паспорта при собі потрібно мати довіреність, оформлену на фірмовому бланку компанії клієнта.

Вартість заміни сім-карти Водафон однакова для всіх абонентів мобільного оператора – користувач платить тільки 25 гривень за новий стартовий пакет.