Як відключити рекламу Водафон

Мобільний зв’язок створювалася для спілкування, але сучасні оператори не обмежуються тільки дзвінками, пропонуючи абонентам велику кількість додаткових послуг. Деякі з них несуть в собі не тільки користь, але і неприємні емоції, включаючи рекламу Водафон.

Складно уявити людину, якій подобається отримувати на телефон спам і рекламні повідомлення. Вони не приносять користі і відволікають від важливих справ. При цьому, чим активніше абонент користується стільниковим зв’язком, тим частіше йому доводиться видаляти рекламні повідомлення і бачити нав’язливі повідомлення. Але, якщо виділити на боротьбу з неприємними розсилками трохи часу, з деякими з них вдасться впоратися.

Звідки з’являється реклама Водафон

як відключити рекламу Водафон

Щоб позбутися від докучливих Push-повідомлень, потрібно з’ясувати, звідки вони беруться. Існує 3 основних джерела спаму:

  • підписки на новинні і розважальні розсилки, на які абонент підписався самостійно (свідомо чи з необережності);
  • дзвінки і смс від сторонніх компаній, де абонент залишив власні контакти;
  • рекламні розсилки, отримані через активації послуги Клік.

Тобто, найчастіше в отриманні рекламних повідомлень винен власник смартфона, який проявив легковажність, або недобросовісні дії компаній, що використовують отримані дані для розсилок.

Вплив послуги Водафон Клік на ситуацію не так помітно, хоча і його не можна залишати без уваги.

Детальніше про послугу Водафон-Клік

Водафон Клік – це розважальний сервіс, що дозволяє клієнтам стільникового оператора отримувати різні розсилки. Зазвичай тип одержуваних розсилок вибирають самі абоненти, оформляючи підписку на вподобаний контент. В результаті їм починають приходити різні повідомлення тієї тематики, яку замовив користувач.

Реклама – це своєрідний побічний продукт даної опції. Підключивши послугу Клік (хоча вона активна на всіх сім-картах за замовчуванням), абонент дає оператору згоду на розсилку повідомлень. В результаті компанія Vodafone Україна отримує право на відправку рекламних записів, оскільки клієнт раніше погодився на це.

Щоб відмовитися від розсилок, досить відключити опцію.

Як відключити Push-повідомлення Vodafone на Android

Щоб відключити рекламу Водафон Клік, буде потрібно:

  1. зайти в sim-меню (в настройках смартфона);
  2. знайти в запропонованому переліку послугу Клік і відкрити пункт «активація»;
  3. натиснути кнопку «відключити».

В результаті рекламні повідомлення від стільникового оператора зникнуть.

як відключити push повідомлення Водафон

Щоб прибрати інші повідомлення та рекламні розсилки, доведеться потрудитися трохи більше. Їх надсилають сторонні компанії, тому кожну розсилку доведеться відключати самостійно.

Для цього потрібно клікнути по отриманому повідомленню і дочекатися появи короткого меню. У ньому залишиться вибрати пункт, що пропонує відмовитися від розсилки. Після чого повідомлення такого типу зникнуть.

На Iphone

Щоб відключити рекламу Водафон на Айфоні, доведеться виконати ті ж дії, що і на Андроїд. Це пов’язано з тим, що принцип отримання рекламних розсилок на Айфон повністю збігається з тим, що використовується на інших мобільних платформах.

Якщо впоратися з труднощами власними силами не вдасться, варто почитати відгуки з порадами або зв’язатися зі співробітниками служби підтримки Vodafone, зателефонувавши за безкоштовним номером 111 або скориставшись мобільним додатком компанії.

Після чого залишиться слідувати інструкціям консультанта, що відповів на дзвінок.