Як підключити роумінг Водафон

Щоб зберегти можливість користуватися стільниковим зв’язком під час подорожей по світу, абонентам потрібно підключити роумінг МТС Україна (Vodafone). В іншому випадку здійснювати дзвінки, відправляти повідомлення і користуватися мобільним інтернетом буде неможливо.

Важливо підкреслити, що послуга «роумінг» безкоштовна, її активація також не вимагає оплати, тому людям, що опинилися за кордоном, досить оплачувати зв’язок.

Головне, враховувати, що в зарубіжних країнах діють окремі розцінки, які потрібно дізнатися заздалегідь. В іншому випадку можливі ситуації, коли грошей, що були на рахунку, не вистачить для підтримки зв’язку.

Активація послуги роумінг від Водафон

активувати роумінг Водафон

Існує 3 різних варіанти підключення послуги:

  • абонентам з передплатною системою розрахунків нічого робити не доведеться, оскільки потрібна опція активна за замовчуванням, незалежно від використовуваного ними тарифу;
  • клієнтам на контракті, які користуються зв’язком більше півроку досить мати позитивний баланс і зателефонувати до контактного центру, щоб попросити активувати опцію;
  • контрактним абонентам, які користуються зв’язком менше півроку, доведеться звертатися до найближчого відділення Vodafone, щоб підключитися до роумінгу.

Важливо підкреслити, що мова ведеться саме про послугу «роумінг», а не про додаткові опції, що дозволяють знизити вартість телефонного зв’язку за кордоном.

Що робити якщо не підключається роумінг Водафон

підключити роумінг Водафон

Вище вже сказано про можливі проблеми з підключенням роумінгу. Складнощі з активацією послуги виникають:

  • при недостатньому терміні обслуговування абонента;
  • при відсутності коштів на рахунку.

Справитися з труднощами можна поповненням балансу і відвідуванням офісу телефонної компанії.

У ситуаціях, коли абонент дізнався про заморожування послуги вже в зоні дії роумінгу, йому варто відвідати офіційний сайт і зв’язатися з співробітниками контактного центру через чат. Відкривши онлайн-чат, залишиться повідомити про виниклі труднощі і попросити консультанта підключити роумінг на МТС Україна.

Як відключити роумінг Водафон

Для відключення опції рекомендується зателефонувати за телефоном 111 і попросити оператора, що відповів, деактивувати опцію. Ніяких обмежень, що заважають відключити роумінг, не передбачено. Деактивация можлива на будь-якій тарифікації, незалежно від використовуваних клієнтом умов зв’язку.