Vodafone роумінг – тарифи при виїзді за кордон

Любителям часто і багато подорожувати за кордон пропонується спеціальний тариф Водафон «Роумінг, як вдома». Він дозволяє знизити витрати на зв’язок за кордоном. Але згаданий стільниковий оператор пропонує і інші опції, які допомагають економити на дзвінках і мобільному інтернеті за межами України.

Тому, щоб вибрати кращий спосіб економії, слід заздалегідь вивчити всі запропоновані стільниковою компанією пропозиції і порівняти точні умови.

В крайньому випадку, якщо розібратися самостійно в наявній тарифній лінійці не вдається, можна зателефонувати за номером 111 і попросити поради оператора підтримки. Консультанти підкажуть, на якому варіанті розумніше зупинитися.

Особливості роумінгу для абонентів Vodafone

В окремих ситуаціях, коли абонент не планує активно користуватися телефонним зв’язком, вигідніше відмовитися від підключення додаткових опцій і користуватися стандартними розцінками роумінгу. Це стосується дзвінків з популярних країн Європи (Німеччини, Росії, Польщі), де:

 • хвилина розмови оцінюється 2,33 грн;
 • 1 Мб інтернету – 0,4 грн;
 • доступ до популярних мессенджерів (Viber, Skype, WhatsApp) надається без обмежень.

Важливо підкреслити, що в країнах, які не користуються популярністю серед українських туристів, розцінки помітно вищі, тому в них обійтися без активації додаткових послуг не вийде.

Тарифи Водафон в роумінгу

На поточний момент клієнтам Vodafone (MTS) пропонується 5 різних тарифів.

НайменуванняВартість (в гривнях)Доступні хвилиниІнтернет
Роуминг,як вдома150 в неделю100200 Мб
Вікенд80 за 3 доби30100
Польща, як вдома (день)20 на добу2020
Польща, як вдома (місяць)99 на місяць200200
Україна онлайн100 на місяць200200

Важливо підкреслити, що кожен згаданий тариф містить додаткові умови, які слід уточнити перед підключенням. Наприклад, абонентам потрібно дізнатися вартість вхідних дзвінків в роумінгу Водафон.

тарифи Водафон в роумінгу

Крім того, представлені вище розцінки актуальні для абонентів, що користуються передплатними тарифними планами. В інших випадках ціна виявиться іншою.

Детальніше про послугу «Роумінг, як вдома»

Послуга «Роумінг, як вдома» доступна для використання в 49 країнах світу (для тарифів на передоплаті, абонентам на контракті послуга доступна в 16 країнах), тому перед її підключенням рекомендується переконатися, що вона буде активна в тій державі, куди направляється турист. Якщо опція доступна, умови її використання виявляться наступними:

 • пакет безкоштовних вихідних на Vodafone Україна включає 70 хвилин;
 • вхідні, вихідні на номери інших операторів і вихідні на номери країни перебування – решту 30 хвилин пакета;
 • після вичерпання пакетів вартість вихідного дзвінка становитиме 35 грн. за 15 хвилин;
 • 50 смс;
 • 200 мб;
 • вартість дзвінків між країнами, де активна послуга – 10 гривень;
 • інші вихідні – 50 грн.

Використання мобільного інтернету за кордоном

Тим людям, які не потребують великої кількості дзвінків, але не уявляють свого життя без відвідування сайтів і використання месенджерів, надаються окремі опції на інтернет в роумінгу МТС Україна.

Назва опціїАбонентська платаДоступний трафік (Мб)
День інтернетуБезкоштовно, але послуга доступна лише 1 раз100
ПівГіга в дорогу150 гривень на тиждень500

Інших пропозицій не передбачено. Перед виїздом за межі України рекомендується переконатися в правильно обраних налаштуваннях APN, щоб зберігати можливість підключення до мережі.

Водафон інтернет в роумінгу

Що для цього потрібно

Підключати роумінг користувачам не доведеться, оскільки оператор заздалегідь потурбувався про те, щоб ця послуга була встановлена ​​заздалегідь і вмикалася автоматично після перетину кордону. Телефон автоматично знайде потрібну мережу під час реєстрації в зарубіжній мобільної мережі, підключившись до найбільш стабільного і надійного варіанту.

Зате додаткові опції і послуги для дзвінків в роумінгу Водафон рекомендується активувати заздалегідь. Робити це за кордоном за допомогою USSD-команд або через офіційний сайт онлайн буде незручно.

Поради щодо використання роумінгу

Крім сказаного вище користувачам варто врахувати, що:

 • перед поїздкою за кордон варто вимкнути переадресацію (що вигідно в Києві, принесе витрати за кордоном);
 • для збереження можливості спілкуватися потрібно постійно підтримувати на рахунку суму, достатню для списання абонентської плати;
 • перед здійсненням будь-якого дзвінка потрібно вказувати код потрібної країни;
 • рекомендується заздалегідь записати телефон підтримки +38 050 040 01 11.

Важливо підкреслити, що дзвінок за вказаним номером безкоштовний, тому людям, що потребують допомоги, не доведеться переживати через ціни спілкування з абонентами підтримки.