Як перейти з Київстару і Лайф на Водафон

Мобільні оператори продовжують боротися за абонентів, залучаючи їх вигідними тарифами або унікальними технологіями. Тому справжні гіганти зв’язку пропонують перейти до них і випробувати новинки. Якщо користувач вирішив покинути старого оператора, розглянемо способи, як зробити це «малою кров’ю» – тобто без втрати контактів зберегти номер.

Умови і вартість переходу зі збереженням номера

як перейти з Київстару і Лайф на Водафон

Перехід на іншого оператора – дещо клопітна процедура, яка зажадає від користувача певних зусиль. Тут не буде обговорюватися покупка сімки з новим номером телефону – цей варіант простий, але має масу недоліків, перший з яких – втрата зв’язку з контактами з телефонної книги. На сьогодні оператори пропонують кращу послугу – зміну компанії зі збереженням номера.

Як перейти з Водафон на Київстар

В першу чергу доведеться переконатися в тому, що номер Vodafone ідентифікований. Для цього необхідно надати:

  • Документ, що засвідчує особу;
  • Заява про бажання перейти до нового оператора (в даному випадку Київстар).

Далі потрібно перевірити статус своєї заявки на офіційному сайті. Після цього користувач відправляється до найближчого салону Kyivstar і там же купує нову карту, оплачуючи паралельно перехід на бажаний тариф.

У заяві повинні бути відображені терміни, в які клієнт бажає перейти до нового оператора і обраний тариф. Активація проводиться тільки в тому випадку, якщо прийшло відповідне повідомлення на телефон.

Купується сім-карта за 1 грн, яка зараховується на рахунок. Перехід або оплата тарифу проводиться відповідно до умов конкретного пакета.

Перейти з Водафон на Лайф

З Лайфом не менше просто перейти на нового оператора, не втрачаючи номер. Алгорітм зберігається:

  1. Проводиться ідентифікація номера шляхом підтвердження особи документом. Робиться це віддалено або в салоні Водафон.
  2. Пишеться заява в електронній або письмовій формі. Подається на офіційну адресу Lifecell або ж безпосередньо в офісі.
  3. Очікується підтвердження заявки. Для цього перевіряється статус.
  4. Коли статус підтверджений – купується карта і активується відповідно до інструкції.

Далі вже самостійно вибирається тарифний план і здійснюється підключення до нього. Природно, що за це потрібно буде заплатити вказану оператором вартість.

Як перейти з Київстару на Водафон і Лайф зі збереженням номера

Перенесення номера Київстар на Водафон мало чим відрізняється від попередніх методів, адже всі оператори працюють за однією схемою. І перший крок – ідентифікація абонента. Анонімним користувачам ця послуга недоступна. Зробити це можна в режимі онлайн.

Після цього вже потрібно зайти на сторінку Vodafone і самостійно заповнити всі необхідні дані, написати заяву, а в кінці – вказати номер телефону.

Коли ідентифікація і заявка схвалені, можна брати посвідчення особи, будь то паспорт або водійські права, і йти в відділення Водафон. Там купується сім-карта, яка коштує 1 гривню.

Ціна невисока, але за підключення тарифу все ж доведеться заплатити.

З lifecell на Vodafone Україна

Перехід з Лайфа досить простий, як і в попередніх ситуаціях. При цьому перехід займає в середньому від 3 до 30 днів. Варто відзначити, що дату переходу абонент може вказати самостійно в залежності від конкретних потреб. Діє послуга MNP на території України для всіх абонентів, які підтвердили свої дані.

При збереженні номера баланс не переходить і не зберігається, а ось з боргами по карті краще розрахуватися. Не переносяться на новий тариф старі бонуси і переваги попереднього пакету. Зате зберігаються всі підписки і повідомлення від компаній, магазинів і подібних структур.