Збереження номера Водафон – умови і вартість

Послуга збереження номера Водафон – безкоштовна операція, яку запустили вже давно. Завдяки новому сервісу абоненти можуть змінювати оператора мобільного зв’язку зі збереженням повного номера телефону разом з кодом.

Цю послугу успішно впровадили більш ніж в 80 країнах світу, а тому і на Україні тепер є можливість використовувати нові можливості без втрати старих контактів.

Як працює послуга «Збереження номера»

збереження номера Водафон

Для того, щоб скористатися послугою «Збереження номера», необхідно звернутися до свого оператора і переконатися, що номер зареєстрований. Наступні дії залежатимуть від того, до якої категорії належить абонент.

Процедура переходу на Водафон

Щоб здійснити перенесення свого номера, потрібно бути впевненим, що оператор має всі необхідні ідентифікаційні дані. Якщо таких даних немає, то необхідно надати:

 1. Цифровий підпис, який легко отримати в податковій службі чи ПриватБанку;
 2. ID-карту або паспорт громадянина України;
 3. Сім-карту;
 4. Написати заяву в письмовій формі про те, що ви бажаєте внести свої дані.

Якщо ви не внесли зазначені дані, то діючий оператор має право не проводити перенесення номера Водафон. Дана умова стосується абонентів, які користуються зв’язком на основі передоплати. Коли дані схвалені і заява зареєстрована, клієнт отримує нову сімку в салоні Водафон.

Для абонентів, які обслуговуються на контракті, процес перенесення номера MNP Водафон також простий.

Необхідно виконати наступні дії:

 1. Перевірити реєстрацію у чинного оператора.
 2. Подати заяву.
 3. Отримати нову картку.
 4. Підписати договір про обслуговування в мережі Vodafone.
 5. Внести авансом перший платіж.

З особливостей даної послуги варто виділити кілька фактів. Перехід від одного оператора до іншого займає мінімум 3 дні, а максимум – 30 днів (вказується термін в заяві). На цей час нова сім-карта залишається недоступною і її активувати не можна. Це здійснюється тільки після того, як на телефон прийде повідомлення в СМС.

Тариф вибирається ще на етапі написання заяви. Якщо необхідна інформація не зазначена, то автоматично буде встановлений Vodafone SuperNet Start.

Вартість

Послуга компанії абсолютно безкоштовна. Єдине, за що необхідно заплатити – за придбання сім-карти. Коштує вона 1 гривню, яка після активації нараховується на рахунок. Баланс, підключені у попереднього оператора послуги, бонуси та інші продукти перенесені не будуть.

Якщо ж на рахунку залишається велика сума і хочеться її повернути, то необхідно подати заяву в магазині у попереднього оператора, де вказані реквізити карти або рахунки в банку. Перейті зі своїм номером на МТС Україна можна, зберігши поточні розсилки, передплати та оповіщення від інших компаній. Якщо залишилися борги перед попереднім оператором, то їх краще закрити.

Підтримка потенційних абонентів

Всі потенційні клієнти компанії Водафон Україна можуть звернутися за отриманням інформації:

 • На офіційному сайті в чат техпідтримки;
 • У салони зв’язку;
 • Дізнатися необхідну інформацію в додатку My Vodafone.

Досвідчені оператори допоможуть прояснити всі поточні питання по MNP і прискорити процес перенесення номера в рамки мережі Vodafone.