Як дізнатися тариф Водафон (МТС Україна)

Існує безліч причин, які змушують користувачів задуматися, як дізнатися свій тариф Водафон (МТС). Зазвичай їх цікавлять точні розцінки на зв’язок і розмір пакетів, що входять в тарифний план. Особливо часто подібне відбувається при появі нових пропозицій від оператора, які можуть виявитися вигіднішими за попередні. Але, щоб перевірити, чи так це, перш за все потрібно дізнатися назву вже використовується тарифікації.

Звернутися до оператора техпідтримки

як дізнатися тарифний план Водафон

Найпростіший спосіб дізнатися тарифний план Водафон полягає в дзвінку за номером 111. Набравши вказаний телефон контактного центру, користувач може:

  • прослухати інформацію від робота і отримати потрібні відомості, дотримуючись порад голосового меню;
  • дочекатися зв’язку з живим оператором і задати питання йому.

Перший варіант дозволяє заощадити час і швидко отримати бажану інформацію, другий підхід хороший, коли абонент потребує додаткових пояснень і не може обійтися автоматичними відповідями.

За допомогою USSD-команди з телефону

Якщо дзвінок здається складним, клієнтам Vodafone слід скористатися USSD-командою. Для цього потрібно:

  1. набрати на телефоні комбінацію *101#;
  2. натиснути клавішу додзвону;
  3. дочекатися відповідного оповіщення системи з інформацією про тарифний план.

Щоб дізнатися свій тариф МТС Україна, доведеться діяти трохи інакше:

  1. набрати комбінацію 11*3*2;
  2. здійснити дзвінок;
  3. прослухати голосове меню і вибрати один із запропонованих пунктів.

При цьому перший варіант зручніше, оскільки дозволяє обійтися без додаткових дій і витрати часу на прослуховування голосового помічника.

Як дізнатися свій тариф Водафон за номером телефону

як дізнатися який у мене тариф Водафон

Дізнатися свій тарифний план з допомогою номера телефону можна двома способами:

  • зв’язавшись із співробітниками контактного центру через онлайн-чат на офіційному сайті компанії;
  • особисто відвідавши найближче відділення зв’язку.

Обидва варіанти недостатньо зручні, оскільки вимагають часу. Особливо це стосується візиту в офіс: не кожен абонент захоче йти в салон зв’язку, щоб просто з’ясувати назву встановленого на сім-карту тарифу.

За допомогою сервісу «My Vodafone»

Власники смартфонів здатні скористатися мобільним додатком «My Vodafone». Він не тільки дозволяє з’ясувати назву тарифу і умови обслуговування, а й допомагає дізнатися, який у мене пакет Водафон і подивитися перелік підключених послуг. Тобто, з його допомогою користувачам вдасться отримати повний спектр інформації і навіть змінити параметри зв’язку, змінивши тарифний план або доповнивши його новими корисними опціями.

Як дізнатися свій тариф Водафон на контракті

Щоб дізнатися найменування і час, коли закінчується тариф Водафон-контракт, можна скористатися всіма перерахованими вище способами. Також оператор розробив окрему USSD -команду, що дозволяє отримати потрібну інформацію. Для перевірки тарифного плану потрібно набрати *110*21# і почекати відповіді системи. В результаті абонент отримає повний звіт про умови зв’язку і відомості про використовувану тарифікацію.