Віртуальний менеджер Водафон – умови і вартість

Віртуальний менеджер Водафон – особлива послуга, завдяки якій у абонентів мережі з’являється більше можливостей керувати свої номером, фінансами і послугами, підключеними до нього. Робиться це через веб-сайт оператора.

Подібний сервіс дозволяє значно скоротити витрату часу на пошук необхідної інформації і спілкування з співробітниками Водафон.

Переваги послуги «Віртуальний менеджер»

віртуальний менеджер Водафон

Тепер для отримання даних про корпоративний зв’язок не потрібно відвідувати салон Vodafone, звертатися в call-центр, до фахівця.

Досить зайти на сторінку послуги та почати самостійно управляти послугами, діючими в рамках тарифу або підключати їх на свій розсуд.

Віртуальний менеджер буде актуальний для багатьох компаній, тому що:

  • Легко отримати необхідні дані про підключені послуги або тарифи.
  • Блокувати, додати, видалити послуги для цілої групи або окремого користувача.
  • Відстежувати, форматувати рахунки щомісяця, контролювати витрати, здійснювати оплату .
  • Задавати умови щодо переадресації дзвінків, відтворювати призначені для користувачів групи і т.д.
  • Передавати своїм співробітникам доступи до даних, обмежуючи їх права.

Всі ці можливості дозволяють оптимізувати витрати, збільшити ефективність телефонного зв’язку. Проводиться повний контроль витрат коштів, створюються кращі можливості для роботи всередині однієї структури.

Як підключити

Щоб дану послугу підключити, необхідно звернутися до експерта від Vodafone Україна, що працює з вашою компанією. Якщо ви не знаєте, як це зробити, то можна зателефонувати 0-800-400-001.

Вартість

Послуга Водафон Менеджер оператором надана на безкоштовній основі. Решта ж сервісів, включаючи заміну тарифу, оплачуються відповідно до умов, зазначених у корпоративному договорі. Тому ціна на такі операції уточнюється безпосередньо на сайті оператора.