Архів. Тариф Vodafone Unlim 3G і Unlim 3G Plus – умови та відгуки

У момент своєї появи тариф Vodafone Unlim 3G помітно виділявся на тлі інших пропозицій. Він дозволяв користувачам не переживати про можливе вичерпання трафіку і надавав абонентам можливість вільно користуватися інтернетом. Натомість потрібно лише:

  • своєчасно поповнювати баланс сім-карти;
  • дотримуватися вимог оператора і правил користування зв’язком.

Тобто, нічого незвичайного, стандартні умови, які висуваються кожним провайдером. Зараз тарифний план вже застарів, але до сих пір містить позитивні особливості, які змушують клієнтів цікавитися, як активувати безліміт. Тим, хто ще не знає, чим приваблива ця пропозиція, варто уважніше придивитися до пакетів і розцінок.

Водафон Анлім

Тарифні плани лінійки Unlim переведені в Архів. Підключитися до них – неможливо. Умови тарифів можуть бути активні у деяких абонентів компанії Vodafone.

Умови тарифних планів Анлім 3G і Анлім 3G Плюс

Відповідно до діючих умов, клієнтам, які вирішили підключити Vodafone Unlim 3G і Unlim Plus, пропонується вигідний зв’язок з необмеженим доступом до мережі. Детальні умови представлені в таблиці.

Доступ до інтернетуНеобмежено
Дзвінки всередині мережіБезкоштовно
Вихідні дзвінки на
номери інших
операторів
Пакет – 140 хвилин (тільки
у тарифу 3G Плюс)
0,6 гривень
за хвилину при перевищенні
пакету
Повідомлення0,2 грн.
Вихідні дзвінки
за кордон (48 країн)
10 хв за 10 грн/день
СМС за кордон2 грн. за 1 sms

Додаткові опції і послуги підключаються за бажанням користувача. При цьому важливо враховувати, що деякі доповнення несумісні з тарифним планом, тому перед їх активацією рекомендується уточнити можливість підключення.

Технічні обмеження

Абонентам варто пам’ятати про обмеження, встановлені Vodafone на Unlim 3G Plus:

  • на добу допускається використання 3 Гб трафіку, після чого швидкість знижується до 0,8 Мбіт/с, в результаті швидкість завантаження навіть невеликих файлів (кілька мегабайт) знизиться;
  • роздача трафіку заборонена, для використання смартфона в якості точки доступу доведеться підключити відповідну опцію;
  • використовувати торрент-клієнти також заборонено;
  • в разі порушень оператор здатний тимчасово обмежити доступ до мережі.

Також потрібно враховувати, що на якість зв’язку впливає наявність або відсутність зони 3 g/4 g.

тарифи Vodafone Unlim 3g

Як підключити Unlim 3G / Unlim 3G Plus

На поточний момент Vodafone відправив базовий Unlim і тариф Unlim без абонплат в архів. В результаті користуватися ним здатні лише ті люди, які встигли підключити його в минулому. Жодного способу перейти на тарифний план або купити стартовий пакет не залишилося. Дзвонити в контактний центр і просити консультантів допомогти з підключенням також марно.

Тим, хто до сих пір користується застарілим тарифом, рекомендується своєчасно вносити абонентську плату, яка становить 140 гривень за 4 тижні для тарифу Unlim 3G і 220 грн/міс для користувачів Unlim 3G Plus. У разі відсутності коштів автоматично активуються денні пакети послуг.

Як перейти на безлімітний тариф

Не вдасться перейти на Водафон анлім 3джі і тим людям, які вже використовують зв’язок згаданої компанії. Анлім закритий для підключення, незалежно від обставин, пристроїв, де буде використовуватися сім-карта (наприклад, планшет) і інших нюансів. Оператор не готовий робити виключення навіть для постійних клієнтів.

Зміна чинного тарифу анлім на новіший

Окремого розгляду заслуговує ситуація з використанням стартових пакетів Unlim, придбаних абонентами в минулому. Оператор поміняв в них базову тарифікацію, тому при активації сімки користувачам буде доступний SuperNET Pro – сучасний аналог описаного тарифного плану для постійного доступу до мережі.

Дивіться також: Умови тарифного плану «SuperNET Start»

Для отримання додаткової інформації варто почитати відгуки людей, які уже скористалися тарифом, або зателефонувати до контактного центру та уточнити незрозумілі деталі і важливі нюанси.