Архів. Тарифи лінійки «Просто Супер» від Водафон (МТС Україна)

Компанія Vodafone розробляє максимально зручні плани для своїх користувачів. Це дозволяє охопити якомога більшу аудиторію і надати вигідні умови співпраці.

Активні користувачі зв’язку можуть підключити оптимальний тариф, завдяки якому будуть мати бюджетну плату для дзвінків і пошуку інформації в інтернеті. Вигідною лінійкою став тариф Просто Супер МТС Україна для різних регіонів. Звернемо увагу на їх особливості та переваги.

Особливості пакетів «Просто Супер»

МТС тариф просто супер український

Лінійка «Просто Супер» включає в себе:

 1. Просто Супер/Супер Плюс.
 2. Супер Український.
 3. Супер Перший.
 4. Супер Одеський.

У кожному пакеті тарифікації трохи відрізняються одна від одної. Однак дана лінійка є бюджетною і вигідною для багатьох користувачів.

Тарифний план Просто супер

Тариф Просто Супер МТС Україна включає два варіанти:

 • Просто Супер 25 – призначений для західних регіонів України.
 • Просто Супер 35 – підключається в центральних і східних регіонах.

Абонент може активувати відповідний тариф в залежності від місця проживання.

Після активації нараховуються сто хвилин на добу для вихідних дзвінків всередині мережі та 50 Мбайт інтернету в день користування. Абонплата сплачується автоматично після першого дзвінка.

Назва
послуги
Просто Супер 25Просто Супер 35
Дзвінки всередині
мережі , за пакет
100 хвилин
0,27 грн0,37 грн
Інтернет 50 мб0,53 грн0, 80 грн
На інші українські
номери
0,27 грн / хв0,37 грн / хв

Тариф Просто Супер Плюс МТС має такі умови:

 • 100 хвилин розмови всередині мережі всього за 1 грн абонплати. Абонент сплачує після першого вихідного дзвінка.
 • 50 коп. коштуватиме хвилина розмови на номгри інших операторів в Україні.
 • 150 смс за 2 грн в день відправки.
 • 200 Мбайт за 5 грн в день користування.

Цей пакет передбачає, що клієнт платить лише в тому випадку, якщо був зроблений дзвінок або відкритий браузер для роботи в інтернеті. Якщо такої потреби немає, сума на балансі залишається незмінною.

Просто Супер Український

Всього за 50 коп. на добу клієнту будуть нараховані 100 хвилин розмови на номери МТС. Після вичерпання 100 хвилин буде застосовуватися базова тарифікація – 1 гривня /1хв. Щоб зателефонувати на номер іншого оператора, необхідно буде заплатити 50 коп./хв. Також є можливість замовити «40 хвилин на інші мережі» і дзвонити по 35коп/хв. На стаціонарний телефон можна буде дзвонити по 1,50 грн/хв.

Високошвидкісним інтернетом можна буде користуватися на таких умовах: 5 гривень/доба за 200 Мбайт трафіку. Також ви можете замовити 500 Мбайт за 15 гривень після повного вичерпання добової норми.

Отримуйте можливість безперервно обмінюватися смс-повідомленнями всього за 2 гривні/ 150 шт на добу. Для цього необхідно буде замовити «Смарт Мессенджер».

Вартість на місяць становить 25 гривень.

Просто Супер Перший

Даний тариф буде зручним для тих, хто здійснює багато дзвінків абонентам мережі. За місяць знімається абонплата в розмірі 70 гривень. Після активації будуть застосовуватися наступні умови тарифу:

Назва
послуги
Умови
тарифу
Додаткові
послуги
Дзвінки на
номери МТС
Безліміт
Дзвінки на номери
інших операторів
по Україні
30 хвилин1,50 грн / хв
Інтернет1 000 МбайтБазовий тариф
СМС і ММС
повідомлення
100 смс +
100 ммс
Базовий тариф

Просто Супер Одеський

тариф просто супер Водафон

Тарифним планом Водафон Просто Супер Одеський можуть скористатися в Одесі та її області. Пакет послуг дуже вигідний для користувачів, які часто спілкуються по телефону. Оптимальні умови і добова абонентська плата дозволяє самому вибирати, дзвонити чи не дзвонити.

Основні умови переходу:

 • 3000 хвилин на місяць на всі номери домашньої мережі.
 • 200 Мбайт високошвидкісного інтернету.
 • 2 гривні на добу за «Смарт Мессенджер» для вільного користування різними мессенджерами.
 • 150 смс за 2 гривні на місяць. Повідомлення можна відправляти безкоштовно на будь-які мобільні номери в межах України.

Якщо користувач вирішить зателефонувати на номер іншого оператора в Україні, то з нього буде стягуватися плата 0,50 грн/хв. Додатково, можна підключити «0 за кордон», завдяки чому всі дзвінки за кордон будуть безкоштовними.

Відгуки користувачів

Шанувальники мобільного зв’язку задоволені, що компанія надає широкий спектр послуг і тарифних планів. Відгуки свідчать про комфортність переходу на бюджетні умови. Щоб підключити або відключити пакет, зверніться в чат до оператора мобільного зв’язку. Він зможе запропонувати максимально оптимальний варіант за вигідною ціною.

Для активації стартового пакета необхідно буде поповнити рахунок одним платежем на суму 40 грн. Тільки після цього можна буде вигідно користуватися і переходити на різні тарифні плани.

Якщо ви довгий час є клієнтом компанії, то може стягуватися плата за перехід з деяких клієнтів. Сума переходу становить 15 гривень. Щоб не було непорозумінь при переході, попередньо зв’яжіться з оператором, який розповість всі деталі обраного вами варіанту.