Архів. Тариф Vodafone Zахід – умови і вартість

Тарифний план Водафон Захід розроблений спеціально для жителів Львівської області, тому для жителів інших областей України він практично недоступний. Але сказане не означає, що він не гідний розгляду, оскільки дана тарифікація має ряд відмінних рис, які виділяють її на тлі інших пропозицій компанії.

Крім того, незважаючи на вузьку спрямованість тарифу, його можна використовувати на всій території країни. Складнощі можуть виникнути тільки з підключенням, але, якщо сім-карта вже куплена, абоненту потрібно знати, які умови запропонував оператор.

Переваги тарифного плану «Захід»

тариф Водафон Захід

Головними перевагами тарифного плану варто назвати:

  • безлімітне спілкування всередині мережі Vodafone;
  • безкоштовний доступ в соціальні мережі;
  • дешеві дзвінки на номери інших операторів України;
  • можливість безкоштовно телефонувати в Польщу.

Правда, щоб користуватися перерахованими плюсами, користувачам потрібно уважно вивчити умови надання безкоштовних послуг. Вони мають обмеження, яких потрібно дотримуватися, щоб не опинитися в неприємній ситуації.

З мінусів варто виділити складність з підключенням і націленість тарифу виключно на Львівську область. Інших очевидних недоліків пропозиція не має.

Як активувати пакет послуг

Тарифний план Zахід (передоплата) був визнаний застарілим та перенесений компанією-оператором до архіву. Абоненти на цьому тарифному плані отримали повідомлення про зміну умов та можливість переходу на актуальні тарифи компанії.

Вище вже згадувалося, що підключити тариф не так просто, як хотілося б користувачам. Для цього потрібно жити в Львівській області, оскільки в інших регіонах країни пропозиція недоступна.

Існує 2 основних способи підключення тарифу для Heyah (польського оператора зв’язку):

  • купити нову сім-карту;
  • набрати на телефоні USSD -команду *250*5#.

Другий метод доступний тільки тим людям, які користуються тарифним планом «Смартфон Zero».

При використанні першого методу додатково буде потрібна активація тарифу:

  1. спочатку потрібно зателефонувати за номером 111;
  2. потім поповнити рахунок на 40 гривень.

В результаті зв’язок стане доступним, і обрані умови – доступними. Без активації абонентам доведеться користуватися базовими параметрами зв’язку, які не мають нічого спільного з тарифікацією «Захід». У разі виникнення додаткових питань абоненти можуть зв’язатися з живим оператором компанії та уточнити всю необхідну інформацію.

Умови

Базові умови тарифікації в 2022 році пропонують клієнтам вигідні умови зв’язку. Щоб переконатися в цьому, досить придивитися до цін і пакетів уважніше.

ПослугаВартість та
розмір пакета
Дзвінки всередині
мережі
Безліміт
Дзвінки на телефони
інших операторів
України
0,35 грн за хвилину
Безлімітні дзвінки
в Польщу від Водафон
1 номер
3 грн в день користування
Інтернет -трафік200 Мб на добу,
кожні додаткові 100 Мб
понад пакет – 5 грн
ПовідомленняПакет з 50 смс
за 1,5 грн на добу
Додаткові опціїБезкоштовний доступ
в соціальні мережі

Важливо враховувати, що описані умови і розцінки дійсні доти, доки абонент знаходиться в Львівській області. При виїзді в інші регіони діє базова (денна) тарифікація, що  помітно підвищує вартість послуг.

Вартість

Вартість тарифу – одне з головних достоїнств тарифного плану «Захід», оскільки місячна абонплата за користування зв’язком становить всього 10 гривень. Інші тарифи оператора вимагають набагато більших витрат.

Але клієнтам Vodafone потрібно враховувати, що на кінцеву суму списання можуть вплинути додаткові опції, які підключив користувач. У подібній ситуації до базового розміру абонентської плати потрібно додати витрати на підключення послуги. Якщо підсумкові витрати здадуться занадто високими, варто відключити непотрібні опції.

Також варто враховувати, що поїздка за межі Львівської області здатна помітно збільшити витрати, оскільки в даному випадку діють окремі розцінки, про які згадано вище. Для подорожей по країні рекомендується перейти на інший тариф.

Безлімітні дзвінки в Польщу від Водафон – в чому підступ?

Водафон Захід безліміт за кордон

Якщо уважно поглянути на представлену вище таблицю, можна помітити, що стільникова компанія не дозволяє клієнтам безмежно телефонувати за кордон. Клієнти здатні вибрати всього 1 номер, на який будуть здійснюватися безкоштовні виклики. Решта розмови стягується на загальних засадах. Щоб знизити плату за спілкування, можна підключити опцію «Польща на зв’язку» за 35 гривень.

Перед вибором безкоштовного номера потрібно дізнатися коди Heyah і T-Mobile, оскільки саме на ці номери можна телефонувати без обмежень.

Зміна безкоштовного номера призведе до списання з балансу 5 гривень. Тому часто міняти телефон, на який встановлений безліміт, не вийде: абонент повинен відразу вирішити, з ким він спілкується найчастіше.

Heyah дзвінки на Водафон

Крім того, що клієнти Vodafone можуть безкоштовно телефонувати абонентам Heyah, згаданий польський оператор пропонує вигідний роумінг Водафон в Польщі.

Згідно з умовами спеціального тарифу, вартість кожної хвилини розмови з клієнтами Vodafone коштує лише 0,15 злотих.

  • для активації такого пакета Хея, потрібно набрати: *150*157*2#
  • для підключення тарифу і дзвінків на всі номери Київстар, Vodafone, Lifecell, наберіть: *150*156*2# і 📞.

Така послуга знижує вартість дзвінків на номери всіх операторів України. При її підключенні вартість хвилини становить 0,28 PLN.

Зверніть увагу
Розгляньте також інші тарифи для дзвінків за кордон від Водафон Україна, які допоможуть бути на зв’язку з близькими.