Архів. Тариф Vodafone Light – умови і вартість

Тариф Водафон Лайт визнаний оператором застарілим, тому йому на зміну в 2022 році прийшли нові пропозиції та тарифні плани. Але абоненти продовжують ним користуватися, а тому інформація про умови зв’язку і вартості послуг до сих пір користується попитом. Вона потрібна, щоб зрозуміти, наскільки вигідний перехід на нову тарифікацію.

Крім того, іноді телефонна компанія змінює розцінки на дзвінки і розміри пакетів, тому клієнтам доводиться уточнювати параметри зв’язку.

Переваги пакета послуг Лайт

тариф Vodafone Light

Основні переваги пакету Vodafone Light полягають в простоті розрахунків. Користувачі знають, скільки доведеться віддати за потрібну їм дію, і розуміють, що отримають після списання коштів. Також тариф вигідно виділяється:

 • безкоштовними (майже) дзвінками усередині мережі;
 • дешевими вихідними викликами за кордон;
 • можливістю підключити опцію «рік без абонплат».

З мінусів варто виділити високу вартість інтернету (якщо не підключати додаткові послуги) і ціну дзвінків на номери сторонніх операторів . Щоб не переплачувати за зазначені послуги, потрібно заздалегідь задуматися, як буде використовуватися зв’язок.

Як підключити Водафон Лайт

Тарифний план Light (передоплата) було визнано застарілим та перенесено компанією-оператором до архіву. Абоненти на цьому тарифному плані отримали повідомлення про зміну умов та можливість переходу на актуальні тарифи компанії.

Вище вже згадувалося, що тарифний план відправлений в архів. Значить, підключити або купити Водафон Лайт зараз не вдасться. Сказане стосується як придбання нової сім-карти в точках продажів і офісах оператора, так і використання старих невикористаних сімок. При спробі активувати подібну sim -карту користувач підключить один з актуальних, відкритих тарифів стільникової компанії.

Тобто, користуватися закритим тарифом Vodafone здатні лише ті люди, які встигли підключити його в минулому. Решті доведеться вивчити інші тарифікації і вибрати один з діючих варіантів.

Умови

Згідно базовим умовам тарифікації користувачам надаються невеликі пакети послуг, використання яких вимагає списання абонентської плати. Оператор пропонує:

 • безлімітні дзвінки всередині мережі за 3 гривні на добу (списується виключно в день користування);
 • вихідні дзвінки на номери інших мобільних операторів України – 1,5 грн за хвилину розмови;
 • дзвінки за кордон – 10 хвилин за 10 гривень або 3 грн/хв в разі вичерпання ліміту пакетів;
 • пакет з 50 повідомлень – 1,5 грн;
 • смс на міські номери – 6,38 грн;
 • 100 Мб інтернет-трафіку – 5 грн/день

До сказаного слід додати, що абонентам доступно до 20 пакетів трафіку на максимальній швидкості на добу, після чого швидкість з’єднання знижується до 32 Кбіт/с.

Вартість пакета послуг

Додаткової оплати, крім уже зазначеної, оператором не передбачено, тому користувачам варто уважно ознайомитися з представленою вище вартістю тарифу Водафон Лайт і не переживати про позапланові витрати на зв’язок.

Виняток становлять випадки, коли абоненти самостійно підключили додаткові опції. У подібних ситуаціях абонентська плата залежить від ціни підключеної послуги.

При цьому перед першим використанням сім-карти її потрібно активувати. Для стартовою активації потрібно було покласти на рахунок 40 гривень. Після чого можна переходити до дзвінків.

умови тарифу Водафон Лайт

Як перейти на Водафон Лайт

Оператор не дозволить перейти на Водафон Лайт, незалежно від бажання клієнта. Тариф відправлений в архів і закритий, тому абоненти не зможуть:

 • купити сім-карту в офісі;
 • замовити сімку через онлайн-магазин;
 • перейти на тарифний план через особистий кабінет або за допомогою USSD-команди;
 • активувати стару sim-карту.

Тобто, підключення неможливе, незалежно від обраного людиною способу переходу на вподобані умови.

Зверніть увагу
Радимо ознайомитися з умовами тарифів Vodafone Family і Family Plus, которые предложены в качестве замены пакета услуг Light.

Як активувати «Рік без абонплат »

Щоб знизити витрати на дзвінки, абоненти здатні активувати опцію «Рік без абонплат». Згідно з її умовами клієнт, що скористався послугою, зможе протягом року безкоштовно спілкуватися всередині мережі. Вартість безлімітних розмов оцінюється в 450 гривень, які спишуться з балансу в момент активації опції.

Щоб укласти контракт на рік без абонентської плати, потрібно:

 1. набрати на телефоні *365#;
 2. натиснути клавішу додзвону;
 3. дочекатися списання платні і підключення послуги.