Архів. Тариф Смартфон Зеро – умови і вартість

Підключивши тарифний план Смартфон Зеро, абоненти отримали можливість підтримувати постійний зв’язок з друзями, не переживаючи про витрати. Оператор дозволяє абонентам, що підключилися, здійснювати безкоштовні дзвінки і користуватися інтернетом , не вносячи абонентської плати. Головне, враховувати ліміти і пам’ятати, що частина послуг платна, тому їх використання призведе до списання коштів. Втім, навіть в подібному випадку витрати виявляться мінімальними.

Особливості тарифного плану для Львівської обл.

тариф Smartfon Zero

Головна особливість Смартфон Зеро на Водафон – це обмежений регіон дії. Використовувати тарифний план можна лише на території Львівської області, при виїзді в інші регіони України умови зв’язку змінюються. Також тариф виділяється:

  • відсутністю абонентської плати;
  • щоденним нарахуванням безкоштовних мегабайтів;
  • складнощами при підключенні.

Варто підкреслити, що зазначені вище плюси – це суттєвий привід купити сім-карту і підключити тариф. В крайньому випадку, її можна використовувати в якості додаткової сімки: якщо не користуватися платними послугами, з її допомогою можна отримати вільний доступ в інтернет.

Умови

Щоб переконатися, що компанія Vodafone пропонує вигідні умови зв’язку, варто придивитися до пакетів і розцінок уважніше.

ПослугаВартість
Дзвінки всередині мережіБезкоштовно і необмежено
Дзвінки на інші
мережі України
0,35 грн за хвилину розмов
ІнтернетБезкоштовно надається 200 Мб на добу, після вичерпання пакета швидкість з’єднання знижується до 32 Кбіт / с
ПовідомленняПакет з 100 повідомлень на добу
за 1 гривню

Додатково варто врахувати, що на тариф встановлено опцію «Гудок». Вона безкоштовна лише протягом 7 діб, після чого оператор починає списувати з сім-карти абонплату. Щоб уникнути непередбачених витрат, потрібно відключити її заздалегідь.

Вартість

Вище вже говорилося, що абонентам не доведеться платити за тарифний план Smartfon Zero. Оператор не передбачив абонентської плати, тому витрати на зв’язок залежать виключно від дій клієнтів. Гроші потрібні:

  • на розмови з абонентами сторонніх операторів України;
  • відправку смс-повідомлень;
  • додаткові опції і послуги.

Варто підкреслити, що оператор не обмежує користувачів, тому ті здатні підключити будь-які опції. Той факт, що тарифікація розроблена виключно для Львова і області, не впливає на роботу і доступність мобільних сервісів.

Як підключити тариф Смартфон Зеро від Водафон

Щоб підключити тариф Смартфон Зеро від МТС Україна, потрібно купити нову сім-карту, де вже встановлено потрібний тарифний план.

тариф Смартфон Зеро на МТС Україна

Після покупки сім-карти, потрібно активувати тарифікацію:

  1. поповнивши баланс на 40 гривень (одноразовим платежем);
  2. зробивши будь-яку дію.

Без активації користувачі не зможуть скористатися перевагами тарифу, оскільки їм виявляться доступні лише базові умови зв’язку, які передбачають плату за всі виконані дії.

Можливість переходу / зміни пакета

Важливо підкреслити, що описаний вище спосіб підключення – єдиний. Перейти на тарифний план з іншого неможливо, і малоймовірно, що в найближчому майбутньому ситуація зміниться.

Зате, щоб відключити тариф, досить просто замінити його іншим. Для цього можна скористатися спеціальною командою або зробити перехід через мобільну програму. Підключення нових умови відбудеться в максимально короткий термін.