Архів. Тариф Vodafone Red S і Red Extra S – вартість і умови

Кожен оператор намагається надати клієнтам кращі умови зв’язку, замінюючи застарілі пропозиції новими. В результаті частина тарифних планів відправляються в архів і стає недоступною для підключення. Але сказане не означає, що ними неможливо скористатися, тому навіть після списання до подібних тарифікацій зберігається інтерес користувачів.

Це стосується і тарифів Vodafone Red S і Red Extra S, які визнані оператором застарілими. Вони зберегли свої позитивні сторони, тому частина абонентів відмовилося переходити на нові умови, зберігши вірність вже існуючими параметрами зв’язку.

Як підключити Vodafone Red S

умови пакета Водафон Ред С і Ред Екстра С

Не існує жодного способу підключення тарифного плану Red S, оскільки оператор відправив його в архів і зробив недоступним для активації. Тепер ним здатні скористатися лише ті люди, які встигли перейти на тариф в минулому, до списання. Іншим користувачам доведеться вибирати з нових варіантів, розроблених телефонною компанією в 2022 році.

Важливо підкреслити, що USSD-команди, що дозволяли підключити тарифікацію в минулому, стали недійсними, тому немає ніякого сенсу набирати їх. Бажаного ефекту подібні комбінації точно не принесуть.

Зверніть увагу
Всі нові абоненти за тарифним планом Red S будуть автоматично переведені на пакет SuperNet PRO. Всі хто активували свій тариф раніше ніж 02.05.2019, залишаються на його умовах.

Умови

Параметри тарифного плану Vodafone Red S гранично прості. Тому розібратися в них зможе будь-хто. Для цього досить ознайомитися представленою в таблиці інформацією.

поради по перегляду таблиці адрес відділень Vodafone Україна

ПослугаРозмір пакета і вартістьДенна пропозиція (вартість вказана в гривнях)
Спілкування всередині мережіНеобмежено7 грн на добу за безліміт (списується незалежно від використання)
Дзвінки на номери сторонніх операторів України95 хвилин і 0,6 гривень за хвилину при перевищенні ліміту0,6
Дзвінки за кордон25 хв і 10 гривень за кожен додатковий пакет з 10 хвилин (на добу не більше 10 використань)3
Повідомлення50 смс0,50 грн за 1 sms
Інтернет-трафік10 Гб7 грн за 100 Мб трафіку
Соціальні мережіБезліміт

Варто враховувати, що оператор здатний змінити діючі умови при необхідності.

Вартість тарифного плану

Не зважаючи на те, що підключити Водафон Ред С неможливо, абонентам варто вивчити діючі в минулому і зараз розцінки на користування послугами:

  • абонентська плата за 28 діб складає 155 гривень;
  • ціна активації стартового пакета – становить 190 гривень (ця сума повинна знаходитися на балансі сім-карти);
  • ціна за річне обслуговування дорівнює 1485 гривень.

На окрему увагу заслуговує той факт, що абонентська плата стягується за 28 днів, а не за стандартний місяць.

Тобто, вносити плату за користування мобільним зв’язком рекомендується заздалегідь.

Як підключити Vodafone Red Extra S

Сказане вище повністю стосується тарифу Водафон Ред Екстра С, який також недоступний для підключення, оскільки відправлений оператором в архів. Скористатися тарифікацією здатні лише деякі люди, які встигли підключити опцію в минулому і не відмовилися від неї в сьогоденні.

перейти на тариф Водафон Ред С, Ред Екстра С

Тарифні плани Red S та Red Extra S (передоплата) були визнані застарілими, перенесені компанією-оператором в архів. Абоненти на цих тарифних планах отримали повідомлення про зміну умов та можливість переходу на актуальні тарифи компанії.

Щоб переконатися у сказаному, досить звернутися в контактний центр Vodafone, зателефонувавши за сервісним номером 111. Консультанти підтвердять, що перейти на тарифікацію неможливо, проте є можливість продовжити використання тарифу тими людьми, хто вже користується ним.

Умови тарифу

Діючі умови тарифного плану Vodafone R ed Extra S представлені в таблиці.

ПослугаРозмір пакета і вартість (у гривнях)Денний пакет (в гривнях)
Дзвінки всередині мережіБезлімітноНеобмежено за 7 грн
Дзвінки на номери сторонніх операторів УкраїниПакет з 75 хвилин0,6
Вихідні дзвінки за кордонПакет з 25 хвилин, при перевищенні ліміту виділяються пакети по 10 хвилин за 10 гривень (але не більше 10 на добу)3
 СМС50 повідомлень0,50 грн за 1 sms, а
на міські
номери – 6,38 грн / шт
Інтернет7 Гб100 Мб за 7 грн
Соціальні мережіБезліміт

Важливо підкреслити, що описані вище умови здатні змінюватися, тому іноді користувачам рекомендується відвідувати офіційний сайт телефонної компанії і перевіряти, чи не вніс оператор змін.

Вартість тарифного плану

Люди, які встигли підключити Водафон Ред Екстра С в минулому, зараз зобов’язані щомісяця вносити на баланс сім-карти по 135 гривень. Саме в таку суму оцінюється абонентська плата за користування послугами зв’язку. Важливо враховувати, що вартість вказана не за місяць, а за 28 днів, тому замислюватися про внесення грошей на рахунок слід заздалегідь.

Бажаючі заощадити здатні оформити підписку відразу за рік. Вартість 365 днів обслуговування дорівнює 1485 гривень.

При звичному підключенні оператор вимагав поповнити баланс на 190 гривень. Саме ця сума була потрібна для активації стартового пакету. Але зараз дана інформація втратила актуальність, оскільки активувати не вдасться навіть ті сім-карти, на яких був передвстановлений описаний тарифний план.

Відгуки абонентів про тарифи

Щоб отримати додаткову інформацію про тарифи, рекомендується прочитати відгуки абонентів. При цьому слід пам’ятати, що рішення відключити тарифний план виправити не вийде, тому перед деактивацією тарифу і зміною умов потрібно ретельно обміркувати прийняте рішення, щоб потім не пошкодувати про вчинені дії.