СМС-центр Водафон (МТС Україна)

Існує безліч причин, через які не потрапляють смс на Водафон. Зазвичай подібні складнощі виникають через відсутність зв’язку або нестачу грошей на особовому рахунку. Але іноді джерелом неприємностей виявляється неправильно вказаний номер sms – центру. Перевірити, чи правильно введена комбінація в налаштуваннях телефону, нескладно, оскільки подібні налаштування мобільного сервісу знаходяться під рукою користувача. Головне, знати правильні цифри і заздалегідь розібратися, що собою являє згаданий центр. Знайти потрібну інформацію можна тут, на офіційному сайті телефонної компанії або в контактному центрі (зателефонувавши за номером підтримки).

Що таке sms-центр Vodafone

центр служби смс Водафон

SMS-центр Vodafone Україна являє собою спеціальний центр обробки та пересилання відправлених абонентами повідомлень кінцевим одержувачам. Самим клієнтам стільникового оператора не доводиться стикатися з роботою центру, оскільки він необхідний виключно для діяльності компанії. Єдине місце, де користувачі можуть зіткнутися з сервісом – налаштування смартфона, оскільки в них вказано номер смс-центру Водафон. Він повинен бути записаний вірно, щоб у бажаючих написати лист була можливість відправити повідомлення іншій людині.

Навіть одна невірна цифра здатна призвести до несправності функції і неможливості відправляти смс.

Яка користь для абонентів

Вище вже згадувалося, що користувачам не доводиться стикатися з работою згаданого сервісу. Але сказане не означає, що він виявляється непотрібеним для звичайних абонентів. Щоб переконатися в отриманні користі і важливості центру, потрібно розібратися в тому, як відправляються і доставляються листи:

  1. насамперед людина пише текст і вказує контакти одержувача на смартфоні;
  2. потім, після натискання кнопки «відправити», повідомлення йде в смс-центр;
  3. з центру текст йде кінцевого одержувача.

Наявність проміжного пункту в даному процесі пояснюється особливостями логістики та можливими труднощами з доставкою листа (наприклад, коли одержувач перебуває поза зоною дії мережі або вимкнув телефон). У таких випадках текст зберігається саме в центрі.

як налаштувати смс на МТС Україна

Налаштування для відправки та отримання смс-повідомлень

Ніяких налаштувань для відправки повідомлень не потрібно, оскільки потрібний сервісний номер автоматично записується і зберігається в телефоні. Складнощі можуть виникнути лише в разі самостійної зміни налаштувань користувачем або збоєм в роботі обладнання. Крім того, потрібно враховувати, що довжина повідомлень обмежена. Максимальна кількість символів може становити:

  • 70 – при написанні тексту кирилицею;
  • 160 – при використанні латиниці.

Крім того, важливо враховувати, що граничний час зберігання неодержаного листа в смс-центрі обмежений 3 днями, після чого текст зникає.

Що робити якщо не відправляються смс на Водафон

Якщо у користувача пропала можливість відправляти повідомлення, потрібно переконатися, що людина не вийшла із зони дії мережі компанії і перевірити баланс. У разі відсутності проблем з грошима, залишається налаштувати роботу сервісу або отримати настройки смс МТС Україна – автоматично. У першому випадку знадобиться:

  1. відкрити налаштування смартфона;
  2. відкрити розділ, присвячений повідомленням;
  3. ввести правильний номер телефону;
  4. додатково переконатися, що в якості формату зв’язку вказано «текст», а типу з’єднання – gsm.

Отримати параметри автоматично можна через операторів контактного центру або через офіційний сайт телефонної компанії, знайшовши на порталі відповідну послугу.

Номер смс-центру Водафон Україна

Останнє, що потрібно знати клієнтам компанії, – це номер, який доведеться вказувати в налаштуваннях смс від Водафон. Щоб отримати можливість надіслати лист, потрібно ввести у відповідний пункт меню комбінацію +38050000501 і зберегти записані зміни. У разі виникнення непередбачених складнощів варто зв’язатися зі співробітниками вже неодноразово згаданого контактного центру та попросити їх передати правильні налаштування або допомогти в підключенні послуги.