Vodafone Safety – захисник вашого пристрою

Часто втрачаєте свій смартфон? Боїтеся крадіжки? Водафон Сафеті – послуга, яка допомагає при втраті гаджета повернути його або компенсувати окрему частину вартості.

Оператор запустив новий продукт, який зменшує витрати власників загубленого смартфона, паралельно забезпечуючи надзахист даних і особисту безпеку, коли пристрій буде повертатися користувачеві. Робота цього сервісу здійснюється всюди, буквально в будь-якій точці світу.

Переваги послуги Vodafone Safety

знайти телефон Водафон

Переваг у такого сервісу дуже багато:

 • Можливість захисту особистих  даних;
 • Шанс при втраті пристрою повернути його;
 • Виявлення свого місцезнаходження;
 • Можливість блокування смартфона віддалено своїми силами або за допомогою співробітника колл-центру;
 • Якщо повернути не вдається – отримати невелику компенсацію, що актуально для користувачів особливо дорогих моделей.

Коли продукт підключається, то на екрані з’являється особлива заставка з e-Stiker. Це наклейка в цифровому форматі, що є частиною програми. В результаті при блокуванні вказується інформація про спосіб повернення смартфона за певну винагороду, а також дані служби техпідтримки, яка працює в цілодобовому режимі.

Знайти телефон Водафон дозволяє дуже швидко саме завдяки зазначеній інформації. При цьому самі особисті дані, інформація про контакт користувача в додатку не міститься. А повернення гаджета забезпечується службою підтримки Водафон Сафеті.

Як тільки пристрій знайдено – кур’єри протягом пари днів його повертають, доставляючи безкоштовно додому клієнту без контакту з тим, хто знайшов. А винагорода тому, хто знайде, надається самою компанією.

Якщо телефон так і не знайдеться, то страхова компанія під назвою СК Nadia виплатить компенсацію.

Пакети доступні для підключення

На ресурсі safety.vodafone.ua надаються різні види підписки:

 • «Оптимальний». Цей продукт дозволяє повернути телефон. Це недорогий пакет, а тому в ньому не передбачені страхові виплати за випадок цілковитої втрати гаджета. Вартість складає 0,5 грн/доба.
 • «Преміум». Це можливість повернути телефон або отримати так звану страховку при його втраті, яка складе 1200 гривень. Ціна питання в такому випадку складає 0,79 грн/доба. Страховка виплачується через пару тижнів з моменту втрати смартфона, якщо його не повернули.
 • «Річний». Це той самий преміум, тільки в результаті виходить дешевше. Ті ж умови за 229 грн/рік.

Який варіант вибирати – вирішувати самому користувачеві. Найдешевший – «Оптимальний», а найвигідніший «Річний». Преміум є золотою серединою, якою можна скористатися при відсутності можливості зробити внесок за рік.

Як встановити і активувати послугу

Підключається послуга на safety.vodafone.ua, слідуючи інструкціям, описаним на ресурсі. Робиться це дуже швидко і не викликає труднощів. Інший варіант – СМС на 6911 з текстом 0. Після відправки приходить інструкція з вказівками, як підключити послугу. Також можна звернутися по цьому ж номеру в службу підтримки. Перші два тижні користування – безкоштовні. Коли додаток завантажено, необхідно:

 • Відкрити стікер на пристрої;
 • Вибрати в опціях зображення «Шпалери»;
 • Натиснути «Встановити»;
 • Із запропонованих гаджетом варіантів вибрати «екран блокування».

Після цього стікер відобразиться на екрані блокування. Після цього можете вільно користуватися додатком, який активно працює на всій території України.

Як відключити опцію захисту

Зняття коштів з рахунку Vodafone відбувається автоматично. Якщо користувач вирішив призупинити користування додатком, то досить відправити на номер 6911 слово «СТОП».