Водафон музика (Vodafone Music) – слухай без інтернету

Vodafone Music – це спеціальний мобільний сервіс, що дозволяє слухати музику і дивитися відеокліпи на своєму смартфоні. Щоб отримати доступ до музичної колекції стільникової компанії, достатньо оформити підписку і завантажити додаток. Після чого залишиться запустити його і насолоджуватися кращими хітами в будь-який зручний користувачеві час.

Оператор постарався зробити свою музичну програму максимально зручною, тому користувачі можуть вибирати, що слухати, зберігати мелодії для прослуховування офлайн і просто економити на прослуховуванні музики. Щоб переконатися у сказаному, досить вивчити основні особливості пропозиції.

Як підключити послугу

Водафон музика без інтернету

Щоб підключити Водафон Мьюзік, потрібно:

 • скачати мобільний додаток для прослуховування музики;
 • і оформити підписку, скориставшись функціоналом сервісу.

Якщо оформлення передплати через додаток здається незручним, варто скористатися альтернативним варіантом.

Користувач повинен відправити коротке смс-повідомлення з цифрою 1 на сервісний номер 70010. Потім залишиться трохи почекати, поки оператор підтвердить, що процес підключення успішно завершений, а абонент може користуватися послугою.

Умови використання Водафон Мюзік

Переконавшись в простоті підключення, користувачам варто уважніше придивитися до вартості і можливостей програми. Оператор пропонує:

 • скористатися безкоштовним пробним періодом (7 діб), протягом якого з абонента не стягується плата за користування послугою;
 • після чого вартість обслуговування встановлюється на рівні 20 грн/тиждень або (3 грн за добу);
 • оператор не стягує плату за трафік інтернету, який потрібно на завантаження мелодій;
 • виняток відеокліпи, перегляд яких призведе до витрати мегабайтів;
 • також користувачі здатні користуватися WEB -версією сервісу (music.vodafone.ua);
 • опція працює в режимі оффлайн, без інтернету, якщо абонент заздалегідь збереже вподобані пісні або створить плей -лист.

Можливість використання за кордоном

Сервіс Vodafone універсальний, тому його вдасться використовувати не тільки в Україні, а й за кордоном. При цьому користувачам варто враховувати, що;

 • опція доступна за кордоном на тих же умовах, що і в Україні;
 • але тут оператор враховує витрачений на завантаження пісень трафік, який доведеться оплачувати окремо за стандартними розцінками роумінгу;
 • тому стільникова компанія рекомендує слухати музику офлайн або користуватися громадськими мережами wi-fi.

Інших суттєвих особливостей роботи послуги Водафон Мюзік за кордоном не передбачено.

як відключити Водафон мюзик

Як відключити послугу

Відключити послугу Vodafone Music можна двома різними способами:

 • з допомогою функціоналу сервісу;
 • або відправивши повідомлення зі словом СТОП (дозволяється використання слова STOP на латиниці) на телефон 70010.

При виборі першого варіанту абоненти повинні зайти в меню програми і відкрити розділ «доступ». Після чого залишиться вибрати пункт деактивації сервісу.

Відключення відбувається моментально, після чого абонент втрачає право користуватися програмою, включаючи прослуховування музики оффлайн.
Важливо відзначити, що повторно активувати пробну версію програми після відключення не вдасться, оскільки тестовий період дається кожному абоненту тільки 1 раз.

Завантажити Vodafone Music на Android і iOS

Щоб завантажити додаток Vodafone Music App, досить відвідати сторінку з описом сервісу на офіційному сайті компанії. Там представлені посилання на потрібні програми. Також знайти програму можна і в офіційних магазинах AppStore і Google Play.

Для Android

Для гаджетов Apple

Завантажувати програму з неперевірених джерел не рекомендується, оскільки в такому випадку можна зіткнутися з шахраями або шкідливим ПЗ.