Послуга «Підозрілий номер»

“Підозрілий номер” – є послугою, що допомагає захищати абонентів та їх близьких від спаму та шахраїв, зберігаючи їхні фінанси. Підключення даного сервісу має на увазі одноразову активацію безкоштовної послуги “Збереження номера”, що захищає номер абонента від його перенесення в мережу іншого оператора без бажання та відома абонента.

Як працює послуга

послуга підозрілий номер

  • Коли Вам дзвонить або надсилає СМС абонент, з номера якого, можливо, надходили небажані виклики або була розсилка спаму, всі дзвінки та повідомлення з цього номера блокуються, а абоненту надсилається повідомлення про блокування.
  • При спробі абонента здійснити дзвінок на той номер, з якого, можливо, надходили небажані дзвінки або була розсилка спаму, абонент отримує про це аудіо повідомлення раніше, ніж з’єднання з’явиться, після чого виклик переривається.
  • При спробі надсилання абонентом SMS на той номер, з якого, можливо, здійснювалися небажані дзвінки або розсилання спаму, блокується відправка СМС на даний номер, а абонент отримує повідомлення про це в СМС від оператора.

У роумінгу Водафон здатний забезпечити захист абонента від небажаних дзвінків та спаму лише від інших абонентів Водафон, які знаходяться в цей момент в Україні.

Вартість

З 1.03 ціна цієї послуги становитиме 15 грн. щомісяця. Безкоштовне використання послуги доступне до 28.02 у рамках відповідної акції.

Підключення сервісу ” Підозрілий номер” Водафон

Просте підключення:

  • У програмі для мобільних пристроїв My Vodafone (якщо адміністратор надає таку можливість).
  • У Vip Zakaz.
  • Через дзвінок на 0800400001.

Перевірка статусу послуги, а також відключення, можливі: