Mobile ID від Vodafone Україна

ЦЕП, званий також цифровим електронним підписом – послуга, яку оцінять абоненти, що віддають перевагу електронному типу послуг і передачі даних. В Mobile ID від Водафон бізнес-клієнти можуть віддалено проходити ідентифікацію для отримання різних електронних послуг, створити електронний підпис. Це аналог письмового варіанту підпису людини, який допомагає пройти ідентифікацію особи користувача.

Переваги послуги Mobile ID

Mobile ID Vodafone Україна

Природно, що такий сервіс отримав визнання. Послуга Vodafon Mobile ID відрізняється:

  • Швидкістю процесів і мобільністю;
  • Комфортом використання;
  • Високим захистом інформації на носії.

Безпека забезпечується новітніми технологіями, а сім-карта – це ще один носій інформації. Шифрування проходить в пам’яті сім-карти, причому в тому відділі, до якого немає доступу навіть у оперативної пам’яті смартфона.

Що для цього потрібно

Якщо відзначати умови користування ЕЦП від Водафон, то користувач спочатку підключає послугу і лише потім може почати її освоювати. Для цього буде потрібно виконати наступні кроки:

  1. Відвідати салон Vodafone.
  2. Замінити сім-карту на нову з підтримкою даной технологіі.
  3. Підключити продукт, пройшовши процедуру оформлення кваліфікованої ЕЦП, реєстрації.

Завантажену секретну інформацію видалити, завантажити, зчитати, скопіювати на носій не вдасться, оскільки дані захищені Vodafone.

Після можна користуватися електронним підписом, отримуючи з його допомогою доступ до корпоративних ресурсів, без проблем віддалено підписуючи документи. Можливості не обмежуються мобільним телефоном – роботу можна здійснювати з портативного пристрою або ПК на території України.

Детальніше про те як розблокувати сім-карту Водафон Україна.

Вартість Водафон Mobile ID

Вартість сім-карти складе 100 грн. Якщо користувач бажає підключити сервіс на рік, то ціна зросте до 150 грн.

Щомісячна оплата становить 15 грн/міс.