Водафон «Безліміт за кордон» – умови і управління

Опція Vodafone «Безліміт за кордон» допомагає знизити витрати на стільниковий зв’язок і спілкування з жителями Росії і Польщі. Але перед підключенням опції варто уважно ознайомитися з її умовами, щоб не зіткнутися з несподіваними труднощами. Опція має ряд обмежень, які обов’язково потрібно враховувати. Вони стосуються співрозмовників і номерів, на які діють вигідні розцінки.

Оператор не може працювати собі у збиток, тому пропонує безкоштовні дзвінки на номери своїх партнерів. Решта викликів тарифікуються на стандартних умовах. Якщо не врахувати цей факт, заощадити на спілкуванні і скоротити витрати на телефонні розмови не вийде.

Умови і тарифікація

безлімітні дзвінки за кордон від Водафон

Вартість залежить від обраного варіанту підписки, тому абонентам потрібно заздалегідь вирішити, який варіант виявиться вигідніше:

  • без обмежень за часом – від 35 гривень на місяць і додатково 3 грн в день користування опцією (перші 3 місяці у нових клієнтів послуги абонентська плата не стягується);

Тобто, людям, які роблять пару дзвінків в тиждень вигідніше перший варіант, а найбільш активним користувачам – інші.

Варто підкреслити, що описані пакети доступні на передплатної системі. Абонентам на контракті доведеться віддавати по 50 гривень за місяць.

Важливо підкреслити, що безлімітні дзвінки дозволяється здійснювати лише на 3 обрані абонентом номери. При цьому вибирати потрібно з телефонів МТС (для Росії) і T-Mobile (Польща). На інших операторів дії послуги не поширюється.

Як підключити «Безліміт за кордон» на Водафон

Щоб підключити послугу «Безліміт за кордон» від МТС Україна, потрібно набрати спеціальну USSD-команду:

  • *600*7# для абонентів на контракті;
  • *600*7# для активації підписки за 35 грн на передплатній системі;
  • *600*99# для оформлення місячної підписки;
  • *600*199# для підключення опції на декаду.

Щоб відключити послугу використовується код *600*7*0#. Для перевірки статусу опції застосовується команда *600*7*1#.

Для внесення номера для безлімітних дзвінків *600*71*номер#. Телефон повинен містити 11 цифр без внесення знака +. Щоб переконатися в правильності внесеного номера, варто набрати *600*73*x#. Замість x вноситься цифра 1, 2 або 3, в залежності від того, який телефон перевіряється.

Також налаштувати послугу можна через мобільний додаток.

Вартість для інших номерів

Головна особливість послуги – обмеження загальної кількості номерів, куди можна зателефонувати безкоштовно. Безліміт поширюється тільки на 3 обрані номери телефонів. Дзвінки на інші напрямки оплачуються згідно базової вартості зв’язку Vodafone Україна. Тобто, щоб зателефонувати людині, яка не потрапила в список «обраних», доведеться заплатити. Вартість дзвінка залежить від країни, в якій проживає співрозмовник, підключених опцій і встановленого на сім-карту тарифу.

Щоб отримати додаткову інформацію, можна зателефонувати до контактного центру або відвідати сайт оператора в інтернеті.

3 номери за кордон від Водафон

Як змінити обрані 3 номери

Безліміт підключається тільки на 3 номери Водафон за кордон, тому іноді у користувачів виникає необхідність змінити одну з внесених раніше комбінацій. Щоб замінити вибрані раніше контакти, потрібно:

  1. видалити старий номер;
  2. додати новий.

Для видалення непотрібного телефону потрібно набрати спеціальну USSD-команду *600*72*номер#. Після чого залишиться скористатися описаним вище способом додавання номера.

Видалення повністю безкоштовне. Внесення 3 перших номерів також не потребує оплати.

Кожне наступне додавання нової комбінації призведе до списання з сім-карти 5 гривень. Тобто, нескінченно міняти «обрані» комбінації не вийде, оскільки це виявиться невигідним.