Vodafone Market – що це і навіщо він потрібен

Водафон маркет – це розважальний сервіс від однойменного мобільного оператора. Він дозволяє абонентам отримати доступ до ігор і корисних додатків, призначених для планування бюджету, складання календаря та ін. Основна відмінність сервісів Vodafone від стандартних додатків в тому, що користувачам не доведеться переплачувати за їх використання.

Досить регулярно вносити невелику абонентську плату, щоб підтримувати доступ до якісного контенту і не переживати про раптове відключення послуги.

Величезною перевагою сервісу є той факт, що ним можна користуватися, не маючи доступу до мережі. Також, грати дозволяється не тільки на смартфоні, але і на комп’ютері, відвідавши офіційний сайт програми.

Що для цього потрібно

ігри Vodafone Market

Існує 2 способи підключити розважальний сервіс Vodafone (МТС) маркет:

 • за допомогою відправки смс на сервісний номер;
 • через офіційний сайт.

Абонентам, які вирішили підключити послугу за допомогою повідомлення, потрібно відправити будь-яке смс (дозволяється навіть порожнє) на номер 2024. Після чого залишиться дочекатися відповіді оператора, що підтверджує активацію опції.

При виборі в якості оптимального способу підключення сайту, потрібно:

 1. відвідати портал app.vodafone.ua;
 2. знайти пункт, що пропонує випробувати сервіс;
 3. слідувати інструкціям системи.

В Vodafone Market

Важливо підкреслити, що використання маркету платне. Оператор передбачив 2 способи оплати:

 • щотижневий – з балансу сім-карти списується по 9 гривень;
 • щоденний – з балансу знімається по 1,5 гривні.

Важливо підкреслити, що опція доступна на території України, в зоні дії мережі Vodafone. У роумінгу скористатися послугою не вдасться.

Функціонал сервісу

Функціонал розважального сервісу не обмежується виключно іграми, хоча ігри на Vodafone market – це основа обслуговування. Але додатково користувачам доступні:

 • органайзери;
 • книги;
 • розважальні утиліти;
 • офісний софт для телефону (включаючи антивірусні програми).

Важливим плюсом сервісу є налаштування, що дозволяє вибрати зручний інтерфейс, привабливий дизайн і зовнішній вигляд програми.

Батьки здатні обмежити функціонал програми, встановивши дитячий режим. У подібному випадку додаток буде містити ігри та розваги для дітей у віці від 3 до 12 років.

як відключити Водафон Маркет

Яка користь для абонентів

Користь послуги для абонентів полягає в отриманні ними можливості грати і розважатися в будь-якому місці, де під рукою виявиться телефон. Крім того, сервіс вигідно виділяється:

 • наявністю тестового періоду – перші 3 дні після підключення дозволяється грати безкоштовно;
 • можливістю грати в оффлайн -режимі (для цього досить завантажити і встановити додаток);
 • простотою підключення та відключення.

Крім того, послуга приваблива різноманітністю доступних програм та ігор. А тому кожен користувач зможе знайти в ній щось корисне. Щоб переконатися в цьому, досить випробувати опцію, активувавши пробний період.

Як відключити Водафон маркет

Щоб відключити Vodafone market, потрібно відправити на вже вказаний сервісний номер 2024 повідомлення зі словом СТОП. Після чого залишиться почекати сповіщення, що підтверджує деактивацію послуги. Допускається написання повідомлення на латиниці STOP.

Також користувачі здатні відключити опцію через офіційний сайт. Щоб не витрачати гроші на непотрібні розваги, знадобиться:

 1. відвідати портал;
 2. знайти розділ «мій профіль»;
 3. натиснути кнопку, яка пропонує деактивувати послугу.

Нічого додаткового робити не потрібно.

Якщо у користувача з’явиться бажання заново підключити сервіс, йому доведеться повторити описану вище процедуру підключення. Єдиною відмінністю стане неможливість скористатися пробним періодом.