Коди мобільного оператора Водафон (МТС) Україна

Знаючи точний код оператора МТС Україна (або Vodafone), користувачі отримають додаткову можливість контролювати власні витрати. Це пов’язано з тим, що оператор надає клієнтам можливість безкоштовно спілкуватися всередині мережі. В результаті клієнтові досить поглянути на телефон, щоб зрозуміти, чи доведеться йому платити за спілкування і зв’язок. А єдиною складністю, з якою доведеться зіткнутися абоненту, стане кількість кодів: після об’єднання компаній (Vodafone і MTS) їх стало набагато більше.

066 чий оператор

Що таке код оператора мобільного зв’язку

Код мобільного оператора – це цифри, які розташовані на початку телефонного номера. Вони вказують на приналежність номера і сім-карти певному стільниковому оператору. Інших функцій для кодів не передбачено.

Тобто, вони є універсальними ідентифікаторами, що дозволяють виділити мобільну компанію серед інших операторів Києва і України.

Як визначити номери Vodafone Україна

На поточний момент коди оператора Водафон містять ідентифікатори, які раніше були зареєстровані компаніями MTS, Jeans, UMS і Екотел. В результаті абонентам слід орієнтувати на наступні цифри:

  • 050
  • 066
  • 095
  • 099

Всі інші ідентифікатори належать їхнім конкурентам. Важливо підкреслити, що інші оператори, які працюють на території України, не можуть скористатися перерахованими комбінаціями, вони закріплені за Водафон і не підлягають передачі конкурентам.

У разі виникнення додаткових питань рекомендуємо зв’язатися з живим оператором компанії, який допоможе розібратися з проблемою.

коди оператора Водафон

Додаткова інформація

До сказаного слід додати, що всі номери додатково містять код країни. Він знаходиться перед ідентифікатором, що вказуватимуть на оператора мобільного зв’язку. Тобто, в комбінації +38 066:

  • +38 – вказівка на те, що номер належить українській компанії;
  • 066 – оператор.

Інших особливостей, обмежень і умов, про які повинні знати користувачі, не передбачено. Інші цифри в номері – це сам телефон абонента.