Електронна бібліотека Bookmate

Читайте книги в будь-який час і будь-де з Vodafone Bookmate. Бібліотека на сотні тисяч книг прямо у вашому смартфоні.

Переваги сервісу Bookmate

 • Наявність електронної бібліотеки, що налічує понад мільйон книг у текстовому вигляді, а також аудіокниг: комікси, проза, фантастична, детективна література, нон-фікшн, російською, англійською, українською та ще 14-ма мовами.
 • Мобільний трафік інтернету. Трафік, який використовується під час читання текстових книг або прослуховування аудіокниг у Bookmate в Україні, не обкладається тарифами.
 • Банківські картки непотрібні. Оплата знімається прямо з рахунку Водафон.
 • Читання офлайн. Зберігання аудіокниг на телефоні та прослуховування їх можливі навіть за відсутності інтернет-з’єднання.
 • Доступ до будь-якого пристрою. Існує синхронізація книг між різними комп’ютерними пристроями, можна продовжувати читання або прослуховування з тієї сторінки, де довелося зупинитися минулого разу.
 • Доступне завантаження власних книг. Завантажити необхідну книгу можна у форматах FB2 та EPUB із читанням у зручному вигляді з будь-якого пристрою.

сервіс Vodafone Bookmate

Ціна передплати

Bookmate Преміум пропонує 7 днів безкоштовного користування. Потім знімається 20 грн. щотижня або 3 грн. щодня, доки не відбудеться самостійне відключення.

Підключення та відключення Bookmate

 1. Надіслати SMS (текст – “1”) на 8855, щоб активувати сервіс.
 2. Прийняти СМС про те, що сервіс активовано.
 3. Завантаження програми з реєстрацією в Bookmate за допомогою кнопки «Vodafone».
 4. Введіть свій номер у Водофон з натисканням “Отримати код”.
 5. Введення коду з прийнятого SMS, прийняття умов, натискання “Зареєструватися”.

Відключення передплати на Bookmate передбачає відправку СМС (тексту – “STOP” або “СТОП“) на 8855 (безкоштовно) або вхід до програми для мобільних пристроїв Bookmate і вхід у ньому в “Управління передплатою”, де можна натиснути кнопку відключення.