Віртуальна клініка Здорро від Vodafone

Віртуальна клініка Здорро від Водафон Україна – це зручно, безпечно та практично. Щоб знайти лікаря для консультації, потрібно лише кілька хвилин. При цьому відеоконсультацію можна отримати у будь-якому місці, не чекати у черзі.

Переваги та особливості Smart клініки

smart клініка здорово водофон

На сьогоднішній день віртуальна клініка Здорро – це найбільша база медиків в Україні, які надають онлайн-консультації дорослим та дітям. Прийом ведуть близько 1100 лікарів різних спеціальностей.

При цьому їхня кількість збільшується. Користувачі обирають лікаря з представлених 130 спеціальностей, також кожен спеціаліст має рейтинг, який визначається на підставі стажу, наукового ступеня, оскільки серед лікарів багато кандидатів, докторів медичних наук.

Віртуальна клініка Здорро від Vodafone – це повноцінна взаємодія з фахівцем, при цьому пацієнт перебуває у комфортних умовах, використовує комфортний інтерфейс.

Можливості віртуальної клініки

  • перегляд персонального кабінету, де фіксуються усі звернення, результати консультацій;
  • вибір спеціаліста з рейтингу, відгуків, профілю;
  • запис на консультацію у вибраний час та дату;
  • віртуальна консультація у текстовому чи відео форматі, у будь-якому разі фахівець готує результат, який зберігається у персональному кабінеті;
  • можливість отримати експертну думку іншого лікаря.

Важливо! Платформа Зорро розвивається, незабаром будуть підключені онлайн-аптеки, лабораторії, планується сформувати пакетні пропозиції з найбільш затребуваними послугами.

Види відеоконсультацій

Сервіс об’єднує 1100 лікарів, серед яких ви можете вибрати спеціаліста з рейтингу, стажу, відгуків. Тривалість консультації 25 хвилин, після закінчення цього часу зв’язок не обривається, є резервних 5 хвилин і тільки після цього консультація завершена. Не кожна консультація триває 30 хвилин, все залежить від тематики поводження та складності випадку.

За підсумками консультації лікар зобов’язаний підготувати письмовий висновок упродовж трьох робочих днів. Якщо лікар цього не зробить, відеоконсультації сплачено не буде.

Якщо після консультації залишилися питання, пацієнт у будь-який момент може написати лікарю.