Як зняти обмеження швидкості інтернету Водафон

Обмеження швидкості Водафон – проблема, з якою стикаються користувачі при роздачі інтернету зі смартфона на інший пристрій. Для зняття обмежень потрібно змінити налаштування в системі телефону. Для ОС Android знадобляться root-права, для iOS – Джейлбрейк.

Причини низької швидкості інтернету Водафон

Оператори навмисно встановлюють обмеження, щоб швидкість інтернету по Wi-Fi була знижена. Це потрібно для збільшення заробітку, який нараховується в результаті підключення послуг користувачем. При спробах клієнта роздати Wi-Fi сервери визначають зміни параметрів TTL (Time to Live). В результаті максимальна швидкість блокується і стає рівною мінімальній.

Дізнатися реальну швидкість інтернету Водафон, можна на нашому сайті, або через сервіс SPEEDTEST.

Стандартне значення TTL на смартфоні – 64. При роздачі Wi-Fi значення змінюється на 63, в результаті чого на сервер оператора надходить нова інформація. На комп’ютері TTL дорівнює 128. Якщо через ПК підключитися до інтернету, який роздається з телефону, TTL знизиться до 127. Так провайдер розуміє, що клієнт роздає Wi-Fi зі смартфона на ПК.

Однак користувач може скористатися обходом обмежень роздачі інтернету Водафон і застосовувати смартфон в якості стандартного модему. Підключати додаткові послуги для здійснення операції не потрібно.

Як обійти обмеження швидкості Водафон

Щоб обійти обмеження швидкості Водафон, потрібно змінити стандартне значення TTL в настройках системи пристрою. Операцію можна зробити на ОС Windows, Android і iOS.

Інструкція для ПК:

 • Одночасно натиснути клавіші «Win+R».
 • У вкладці ввести слово «regedit» і натиснути кнопку «Виконати».

 • Черезменю виконати наступний шлях: HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters.

 • На порожньому місці натиснути ПКМ і скористатися опцією «Створити» => «Параметр DWORD (32 біти)». Пункт актуальний для Windows 32-біт.

 • Якщо Windows 64-біт, на сторінці потрібно вибрати «Параметр DWORD (64 біти)».
 • Назву змінити на «DefaultTTL» і клікнути двічі, щоб відкрити «Властивості».

 • Відзначити точкою пункт «Десяткова».

 • Змінити значення на «65».

 • Зберегти настройки та підтвердити операцію.
 • Перезавантажити комп’ютер.

Алгоритм для Android:

 1. Завантажити додаток TTL Master вPlay Market. Якщо утиліта не буде працювати або запускатися, рекомендується встановити утиліту з сайту 4PDA.
 2. Запустити програму.
 3. Натиснути на кнопку «Обійти обмеження» і перевірити, чи змінилося стандартне значення TTL. Воно вказано зверху.
 4. Деякі оператори не дозволяють змінювати параметри в налаштуваннях системи. Однак обмеження також можна обійти за допомогою опції «Спробувати правило iptables» в налаштуваннях програми. Спосіб спрацьовує не завжди. Все залежить від версії ОС і оболонки.

Після завершення операції потрібно перевірити роздачу. Якщо гроші з особового рахунку за послугу не списали і інтернет лунає на максимальній швидкості, значить все вийшло.

Керівництво для iOS:

Для iOS потрібно завантажити додаток TetherMe з сайту 4PDA або з іншого надійного джерела. Функціонал утиліти схожий з розробкою TTL Master. Після запуску TetherMe потрібно також змінити значення TTL і спробувати роздати інтернет.

Альтернативні способи

Щоб не змінювати налаштування системи і не завантажувати додатки зі сторонніх ресурсів, рекомендується підключити послугу роздачі інтернету на день від Vodafone. Максимальна швидкість роздачі буде завжди використовуватися за замовчуванням.