Про проект

Інтернет-проект VodafonInfo (Водафон Інфо) носить виключно інформаційний характер і створений з метою допомогти абонентам оператора Vodafone (Україна) отримати відповіді на свої питання, дізнатися більше про компанію та її продукти простою мовою.

Нагадуємо, що Vodafone Україна – є провідним українським оператором мобільного зв’язку, який надає широкий спектр послуг, включаючи: високошвидкісний мобільний 3G і 4G інтернет, голосовий мобільний зв’язок на території країни і зв’язок за допомогою текстових повідомлень (SMS).

Також компанія реалізувала в Україні безліч проектів, заснованих на технологіях швидкісного інтернет-з’єднання 3G / 4G. Абонентам стали доступні наступні сервіси:

  • Vodafone TV,
  • Vodafone Books,
  • Vodafone Pay.

Компанія Vodafone є світовим телекомунікаційним гігантом і надає свої послуги більш ніж в 26 країнах. Додатково має ділові угоди більше ніж з 50 компаніями стільникового зв’язку на планеті. Це дозволяє частково використовувати їхні вежі, щоб надати більш вигідні умови зв’язку для своїх абонентів.

Нагадаємо, що наш проект ніяк не відноситься до Vodafone, він створений виключно в ознайомлювальних цілях.

За уточненими докладної інформації про оплату, тарифи, залишки та інші фінансові питання, прохання звертатися до співробітників компанії або зайти на офіційний сайт – www.vodafone.ua/uk.

На сайті публікується наступна корисна інформація

  • Про нові тарифи, які допоможуть вам заощадити кошти або отримати більше необхідних хвилин, мегабайт інтернету та ін. Також ви зможете дізнатися про зміни в старих пакетах послуг.
  • Послуги компанії, акції, заходи. Все це дасть вам можливість відкрити для себе нові горизонти, отримати більше від улюбленого оператора Водафон Україна.
  • Роумінг. Зміни тарифів, лімітів та відкриття нових країн з пільговими умовами спілкування в Роумінгу від Водафон Україна.
  • Швидкісний мобільний інтернет 3G і 4G. Допомога з налаштуванням на смартфонах iOS і Android. Поради щодо поліпшення з’єднання, збільшення швидкості та ін.
  • Інформація про магазини і офіси Vodafone в Україні. Адреси та час роботи сервіс-центрів Водафон в містах.

Для адміністрації сайту VodafonInfo (ВодафонІнфо), важливо, щоб користувач отримав максимально чітку і зрозумілу відповідь на своє запитання чи проблему. Саме тому живе спілкування в коментарях, дискусії та допомога іншим абонентам оператора – тільки вітається!

Попереджаємо: перед публікацією всі коментарі проходять попередню модерацію на спам, грубість, вживання нецензурної та образливої лексики або оффтоп дискусії.

Для зв’язку з Адміністрацією сайту скористайтеся формою зворотного зв’язку в розділі – Контакти.