Контакти

Нагадуємо! Сайт Vodafoninfo.com.ua не є офіційним ресурсом, або представником компанії Vodafone Україна, і носить виключно інформаційний характер.

З усіх питань роботи оператора мобільного зв’язку, надання послуг, вирішення спірних питань тощо прохання звертатися через офіційний сайт – www.vodafone.ua/uk/support/faq .

контакти Vodafone

Зв’язок з оператором

Якщо вас цікавлять інформаційно-консультаційні послуги оператора Vodafone, рекомендуємо ознайомитися з тим, як зв’язатися з оператором Водафон, вибрати зручний для вас спосіб отримання консультації і дотримуватись інструкції в статті для зв’язку з фахівцем контакт-центру або call-центру Vodafone в Україні.

Знайти офіс або магазин Vodafone в своєму місті

Якщо пошук офісу, магазину або сервіс-центру Водафон поблизу завдає вам  клопоту, рекомендуємо подивитися інформацію в розділі – Відділення. Тут зібрана актуальна інформація про Адреси, Графік роботи і Телефони офісів Vodafone по містах України.

Також ви можете скористатися Пошуком на сайті, щоб швидше знайти потрібне вам відділення (на скріншоті нижче вказано розташування пошуку і приклад запиту)

пошук Vodafone

Зворотній зв’язок

Якщо у вас залишилися запитання, скарги або побажання для Адміністрації сайту Vodafoninfo.com.ua – заповніть форму і ми *обов’язково розглянемо ваше звернення.

* Адміністрація залишає за собою право не надавати відповідь на звернення, якщо вважає його некоректним, спамним чи таким, що містить завідомо брехливу або провокуючу інформацію.