Водафон SMS Квиток для громадського транспорту

Vodafone SMS квиток надає можливість оплачувати проїзд в громадському транспорті безпосередньо з телефону незалежно від того, є в салоні кондуктор чи ні. Оплата здійснюється за допомогою СМС – одне відправлене повідомлення прирівнюється до одного придбаного квитка. Послуга не вимагає активації, вона доступна для всіх абонентів мобільного оператора Водафон.

Як працює квиток по СМС

Послуга «квиток в смс-повідомленні» дозволяє оплачувати проїзд в наземному громадському транспорті в певних містах України без використання готівкових коштів. Оплата здійснюється шляхом відправки повідомлення. Наданий квиток діє протягом всієї поїздки, він підходить для пред’явлення кондуктору або водієві.

послуга sms квиток vodafone

Щоб скористатися послугою, досить відправити повідомлення з певним кодом на номер 877. При відправці з рахунку абонента списується вартість проїзду, а на телефон приходить інформаційне СМС, в якому вказані такі дані:

  • Номер маршруту;
  • Тип транспорту;
  • Місто;
  • Вартість квитка;
  • Термін, протягом якого квиток буде активний.

Одночасно можна відправляти кілька повідомлень в разі, якщо абонент їде в транспорті не один. Денний ліміт на повідомлення – не більше 1000 гривень в загальній сумі всіх оплат.

Де підтримується і скільки коштує

На даний момент послуга доступна у Вінниці, Львові, Житомирі та Івано-Франківську. Після оплати проїзду на рахунку абонента повинно залишитися не менше 3 гривень. Діють ліміти на кількість операцій (не більше 100 смс протягом доби) і на максимальну суму платежів (не більше 1000 гривень).

Враховуйте, що для кожного населеного пункту і конкретного номера наземного транспорту потрібно відправляти певний код. Приклади кодів наведені в таблиці.

поради по перегляду таблиці адрес відділень Vodafone Україна

МістоМаршрутКод
Вінницяавтобус 6SAA6
тролейбус 2SAB2
тролейбус 4SAB4
трамвай 6SAC6
Львівтрамвай 1SN1
трамвай 8SN8
тролейбус 22SN22
Весь
транспорт
на поточний
день
DN
Івано-Франківськавтобус 27SHA27
автобус 45SHA45
тролейбус 7SHB7
тролейбус 10SHB10
Житомиравтобус 3SEA3
тролейбус 3SEB3
тролейбус 7SEB7
трамвай 91SEC91

Вартість проїзду варіюється від 3 до 10 гривень в залежності від типу транспорту і виду квитка (стандартний або пільговий).

Управління послугою СМС Квиток

Якщо абонент хоче отримати доступ до всіх архівних квитків, які були придбані за останній час, досить залишити букву «D» на номер 877. Інформаційні СМС тарифікуються в залежності від умов вашого тарифного плану.

Послуга не потребує підключення та активації, вона доступна для всіх абонентів Водафон.