Детально про послугу «Роздача інтернету» Водафон

Політика чесного використання безлімітного інтернету передбачає, що абонент буде використовувати його виключно в особистих цілях. Використовувати смартфон як точки доступу заборонено, але за додаткову плату оператор готовий піти на поступки і дозволити клієнтові ділитися трафіком з оточуючими.

Для цього потрібно активувати опцію «Роздача інтернету» від Водафон. Але перед цим варто вивчити умови, на яких дозволяється підключення до мережі сторонніх пристроїв, і пам’ятати, що підключення зазначеної послуги не знімає інших обмежень, які встановила стільникова компанія.

Умови підключення послуги

послуга Водафон роздача інтернету на місяць

Оператор встановив прості і зрозумілі умови підключення та користування послугою:

 • опція доступна на тарифах SuperNet Unlim, Unlim 3G, Unlim 3G Plus (тобто, на всіх тарифних планах з безлімітом);
 • на максимальній швидкості на добу доступно тільки 3 Гб трафіку;
 • після чого швидкість знижується до 0,8 Мбіт/с;
 • файлообмінники (торрент-клієнти) залишаються під забороною;
 • оператор не бере на себе відповідальність за зниження швидкості при підвищеному навантаженні на мережу.

Решта залежить від абонента, якому доведеться вибрати підходящий варіант підключення послуги Vodafone Україна і вирішити, кому з близьких можна користуватися wi – fi точкою.

На день

Оператор пропонує 2 варіанти підключення опції:

 1. на добу;
 2. на місяць.

Щоб активувати послугу на день, користувачам доведеться набрати на телефоні команду *811*24# і натиснути клавішу додзвону. Після чого залишиться почекати, поки з балансу сім-карти спишуться гроші, і можна починати роздачу.

Вартість послуги становить 10 гривень. Термін дії опції становить рівно добу, після чого абонент втрачає право роздавати трафік. Щоб підтримувати точку доступу wi-fi, потрібно активувати послугу повторно.

Подібний підхід використовується, щоб абонент не втратив гроші, забувши відключити роздачу інтернету з телефону. Тим, хто розраховує роздавати трафік довше, варто придивитися до другого варіанту послуги.

Роздача інтернету Водафон на місяць

Опція для роздачі мобільного інтернету Водафон на місяць гранично схожа на ту, що підключається на добу. Але користувачам варто врахувати, що:

 • її вартість вище і дорівнює 50 гривням;
 • після завершення місяця відбувається автоподовження, а з балансу повторно списуються гроші;
 • тобто, опцію потрібно відключати самостійно.

Якщо згадані умови влаштовують абонента, він може підключити точку доступу.

Для цього знадобиться набрати коротку USSD -команду *811*8# і натиснути кнопку дзвінка. Після чого залишиться дочекатися списання плати і повідомлення, що підтверджує підключення.

Як обійти блокування роздачі інтернету Водафон

як обійти блокування роздачі інтернету Водафон

Якщо абонент не хоче платити і розраховує обійти заборону роздачі, йому варто:

 • задуматися про покупку модему, який буде завжди під рукою;
 • або поміняти ttl пристрій, який підключається до мережі wi-fi.

Щоб скористатися другим методом, не маючи достатніх навичок і умінь, варто пошукати і завантажити спеціальну програму, яка дозволяє перенастроювати систему.

Правда, перед скачуванням обраної утиліти і обходу обмежень, варто прочитати відгуки, щоб переконатися, що файл не містить вірусів і загроз, здатних нашкодити комп’ютеру (ноутбуку, іншому смартфону).

Як відключити послугу «Роздача інтернету»

Щоб відключити опцію «Роздача інтернету на місяць», досить набрати коротку команду *811*9#. В результаті послуга перестане бути активною.

Опція на день відключення не потребує, оскільки діє протягом доби.

Якщо абонент не збирається відмовлятися від опції, але хоче заощадити трафік (щоб вписатися в добовий ліміт), йому варто відключити роздачу через налаштування смартфона або просто відключити зайві пристрої від wi-fi.