Послуга Півгіга в дорогу – для мандрівників

Компанія Vodafone надає унікальну можливість для любителів подорожувати. Тариф Півгіга в дорогу дозволяє бути на зв’язку, якщо поїхали відпочивати або працювати за кордон. Тепер у абонентів Водафон є можливість переглядати соціальні мережі, бути в курсі свіжих новин та слухати улюблену музику онлайн.

Умови підключення послуги

Півгіга в дорогу від Водафон

До спеціального тарифу можуть підключитися абоненти, які обслуговуються за передоплатою. Послуга доступна незалежно від умов і виду тарифного плану. Активувавши на телефоні тариф Півгіга і перейшовши в цей період на новий тарифний план, залишок хвилини і гігабайти залишаться незмінними.

Попередньо, перед тим як виїхати з України і підключити унікальний тариф, слід оформити відключення таких послуг:

Щоб оформити підключення, можна скористатися наступними способами:

  • Самостійно в особистому кабінеті.
  • Зателефонувавши оператору.

Або скористайтеся USSD-командою, набравши комбінацію *600*4#. Після натискання на кнопку виклику, заявка автоматично буде оформлена і, при наявності достатньої суми грошей на рахунку, активована.

Вартість

Вартість тарифу Vodafone Півгіга в дорогу – 150 грн на 7 діб. Перша доба починається в день активації послуги. Сума знімається повністю і включає оплату за повний пакет послуги.

Переваги використання

Основними перевагами є такі умови:

  • 15 хв для телефонних дзвінків.
  • 15 смс на номери будь-яких операторів.
  • 500 мб інтернету в роумінгу.

Щодня опівночі пакет буде повністю оновлений. Хвилини і мегабайти можна накопичувати. Після 00:00 (за київським часом) всі невикористані хвилини, смс і мегабайти будуть обнулені.

Після закінчення 7-ми днів користування активується стандартна тарифікація в роумінгу:

  • 35 грн за 15 хвилин вхідного дзвінка.
  • 65 грн за 15 хвилин вихідного дзвінка на номери будь-яких операторів в Україні.
  • 50 грн за 1 хвилину розмови на номери оператора іншої країни.
  • 15 грн за 15 смс.

послуга Півгіга в дорогу

Абонент може користуватися соціальними мережами Skype, Viber, WhatsApp без ліміту за умови, що на рахунку буде додатково 40 грн. Після зняття оплати можна буде вільно користуватися мессенджерами.

Тариф ПівГіга актуальний в більш ніж 70-ти країнах по всьому світу, куди дуже часто відправляються наші українські користувачі в туристичну поїздку, на ділову зустріч і до рідних.

Найпопулярнішими є Росія, Туреччина, Єгипет, Польща, Кіпр тощо.

Туристичними: Південна Африка, Китай, Південна Корея і т.д.

Для перевірки залишку хвилин, смс та мегабайтів наберіть на своєму телефоні комбінацію *600*41#. За допомогою повідомлення ви отримаєте дані по вашому номеру, кількість запитів необмежено.

При наявності питань і проблем можна звертатися на номер гарячої лінії в роумінгу +380500400111. Для абонентів Водафон дзвінки на гарячу лінію безкоштовні.