Послуга «Обмін хвилин» від Водафон

Послуга Vodafone «Обмін хвилин» дозволяє абонентам отримати додаткові пакетні хвилини для розмови з близькими. Опція дозволяє обміняти хвилини, які надаються для дзвінків в інші країни, на можливість розмов, що не тарифікуються, з абонентами України. Послуга доступна тільки для підключення в певних тарифних планах, пільгові умови діють тільки при активному пакеті, після завершення пакета всі хвилини, що залишилися на номері, анулюються.

Опція підійде абонентам, які використовують тарифні плани з хвилинами, що нараховуються для дзвінків в інші країни, але не користуються цією послугою. Підключення акції є тільки для користувачів, які використовують актуальні тарифи 2021-2022 років, для власників архівних опцій послуга не доступна.

Які тарифні плани можуть користуватися обміном

послуга обмін хвилин vodafone

Обміняти хвилини на Водафон можуть власники наступних тарифних планів:

Обмін для зазначених тарифних планів здійснюється за наступним принципом:

Назва
тарифного
плану
Доступна кількість
хвилин для дзвінків
по Україні після
обміну
Family Plus100 за 60
Family+100 за 30
SuperNet Start100 за 30, 150 за 50
Start 2019Аналогічно з
попереднім
тарифом
SuperNet Pro+100
Pro 2019+100
SuperNet Unlim+100

Хвилини для дзвінків абонентам Водафон Україна і інших мобільних операторів надаються без додаткової плати.

Враховуйте, що послуга поширюється не на всі регіони України. З повним списком областей і районів, де можна активувати опцію, можна ознайомитися на офіційному сайті мобільного оператора Водафон.

Як обмінювати пакетні хвилини на Водафон

Обміняти пакетні хвилини можна тільки шляхом USSD запиту. На даний момент послуга не доступна для активації ні через консультанта по телефону, ні через особистий кабінет в мобільному додатку.

Для обміну хвилин необхідно набрати на телефоні команду *301*100# і натиснути на кнопку виклик. Подальша активація відбувається в автоматичному режимі, по завершенню ви отримаєте СМС з результатом.

Дод. умови опції «Обмін хвилин»

Замінити пакетні хвилини в тарифі можуть тільки жителі України, опція недоступна для громадян, які проживають на тимчасово окупованих територіях Луганської і Донецької області. Нараховані хвилини будуть дійсні тільки протягом 30 днів, далі відбувається автоматичне списання.

При цьому мінімальний термін дії тарифу – 30 днів з моменту його введення.