«Дитина під наглядом» від МТС Україна (Водафон)

Опція Водафон «Дитина під наглядом» відома більшості абонентів під назвою «ЗнайДе». Вона призначена для відстеження інших абонентів на спеціальному сайті. А контроль дітей – лише один з варіантів користування послугою.

При цьому клієнтам Vodafone Україна варто врахувати, що опція має ряд вимог і обмежень. Велика їх частина пов’язана з бажанням телефонної компанії захистити інших користувачів від незаконного стеження. Тобто, незважаючи на те, що опція дозволяє визначити місце розташування іншої людини, вона повністю відповідає вимогам законодавства. Її призначення – допомога оточуючим, а не шкода жертвам переслідування і контролю.

Умови використання даної опції

послуга дитина під наглядом МТС Україна

Головна умова використання послуги Водафон «Маячок» – згода тієї людини, за якою встановлено спостереження, на отримання іншими абонентами інформації про його місцезнаходження. Без отримання подібної згоди встановити контроль не вийде. Саме тому найчастіше подібна опція використовується батьками або опікунами, здатними прийняти рішення за іншу людину. В інших випадках отримати добровільну згоду на стеження буває непросто.

Крім того, користувачам потрібно знати, що послуга може давати збій, якщо абонент, за яким потрібно простежити, виявляється поза зоною дії мережі. У таких ситуаціях місцезнаходження дитини залишиться невідомим.

Як визначити місце розташування абонента МТС Україна без його згоди

Дізнатися, де виявився абонент, без отримання згоди цієї людини на відстеження, неможливо. Законодавство України не допускає незаконного стеження і встановлює право на свободу особистого життя, тому підключити маяк без схвалення відслідковуваного не вдасться.

Щоб обійти заборону і контролювати переміщення дитини, потрібно отримати доступ до його телефону і відправити з нього смс, що підтверджує активацію опції.

Зазначені дії не викличуть у батьків ніяких складнощів, але варто враховувати, що абонент, який відстежується, здатний відключити опцію, відкликавши дану раніше згоду. Тоді дізнатися його місцезнаходження буде неможливо.

Як активувати послугу?

Щоб активувати послугу «Контроль за дітьми» на Водафон, буде потрібно:

  1. відправити повідомлення для підключення обраного тарифу (номер одержувача залежить від обраного пакета);
  2. після чого залишиться відправити друге смс на номер 7005 з зазначенням номера абонента Vodafone, за яким потрібно стежити, і ім’ям (в повідомленні допускаються тільки цифри і букви);
  3. на вказаний телефон надійде запит з проханням дозволити відстеження;
  4. як відповідь потрібно послати повідомлення на номер 7003 з текстом ТАК чи НІ і номером людини, якій дозволяється контроль.

Після підключення опції для визначення місцезнаходження дитини залишається відправити смс на номер 7005 з текстом ПОШУК та обраним раніше ім’ям.

Вартість і тарифікація

Розмір абонплати залежить від обраного користувачем пакета послуг (в дужках вказано номер телефону для підключення):

  • 4 перевірки на добу – 1,6 гривні (0810);
  • 50 запитів на тиждень – 7,44 грн (0830);
  • перевірка активності 3 абонентів протягом місяця (безлімітно) – 63,75 грн (0840).

У разі вичерпання зазначеного ліміту вартість кожного запиту складе 0,25 гривні.

Ціна відправки повідомлення на номер 7005 складе 3 гривні.

Стежити за підключеними людьми можна не тільки за допомогою смс, але і на сайті poisk. vodafone. ua. Для отримання доступу до сайту потрібно відправити порожнє повідомлення на номер 7006. Але важливо підкреслити, що пошук дітей через вказаний портал здійснюється на зазначених вище умовах: запити розташування вимагають оплати, зате абонентам буде зручніше отримати потрібну інформацію та дізнатися місце, де опинилася дитина.

Водафон контроль за дітьми

Як дізнатися, чи підключена послуга «Дитина під наглядом»

Найпростіший спосіб розібратися, чи підключилася послуга для контролю за дітьми , полягає у відвідуванні згаданого вище порталу. Тут присутня вся необхідна абонентам інформація. Також користувачі здатні налаштувати послугу, придбати потрібну кількість запитів або дізнатися, де моя дитина.

Для отримання додаткової інформації та роз’яснень про користування опцією слід зателефонувати за сервісним номером 111 і задати питання оператору. Співробітники контактного центру допоможуть розібралися, чи підключилася опція, і підкажуть, як нею користуватися.

Умови відключення опції контролю за дітьми

Якщо користувачеві більше не потрібно визначати місце розташування абонента Водафон, послугу «Маячок» варто відключити . Для цього потрібно відправити слово OFF на номер, з допомогою якого підключався пакет запитів (перелік тарифів і номерів вказано вище). Також користувачі здатні управляти послугою в особистому кабінеті на сайті телефонної компанії або зв’язатися з оператором зв’язку і попросити його деактивувати послугу. Також абоненти здатні звернутися за допомогою в офіс Vodafone.